Gidenlerden Kalanlar İstanbul'a geliyor

Gidenlerden Kalanlar İstanbul'a geliyor
Gidenlerden Kalanlar İstanbul'a geliyor
Klasik meyhane anlayışını yaşatmaya çalışan 'Gidenlerden Kalanlar' Bodrum'dan sonra kış sezonunda İstanbul'da müdavimlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Deniz kenarında Bodrum Kalesi'nin büyüleyici manzarası eşliğinde kalanların gidenleri yâd ettiği, kaliteli ve sıcak hizmet anlayışıyla kısa sürede Bodrum'un popüler mekanları arasında gösterilen "Gidenlerden Kalanlar Meyhanesi"ni İstanbul’da ilk şubesini açıyor.  

Mekanın sahibi ve işletmecisi İsmail Barış Pınar’dan, kısa sürede müdavim kitlesini oluşturan Gidenlerden Kalanlar Meyhanesi’ni, Bodrum şubesinden sonra İstanbullu müdavimleriyle de kış sezonunda İstanbul’da buluşturmak için hazırlıklara başladıkları haberini aldık. 

Yaz sezonuna hızlı bir başlangıç yaparak  Bodrum Barlar Sokağı'nda kapılarını açan "Gidenlerden Kalanlar Meyhanesi"; müdavimlerini 100 yıllık taş binasında, eski 45'likler eşliğinde ağırlamaya devam ediyor. 

Her gün değişen ve taze hazırlanan 17 farklı meze çeşidinin yanı sıra et, meyhane şefin sırrını kimseyle paylaşmadığı tarifiyle hazırlanan ızgara ahtapot, kalamar tava ve midye tava restoranın öne çıkan lezzetleri arasında...