İtalyan mutfağının temel lezzetleri burada

İtalyan mutfağının temel lezzetleri burada
İtalyan mutfağının temel lezzetleri burada
'The Communeaty'nin Mövenpick Hotel Istanbul'da yapılacak yeni tadım etkinliğinde otelin Napolili başaşçısı Terracciano İtalyan mutfağının temel lezzetlerinden bir mönü sunuyor...

Yemek yemeyi seven ve yeni lezzetler keşfetmek isteyen insanların bir araya getiren  tadım kulübü The Communeaty, 8 Ekim 2015, Perşembe akşamı Mövenpick Hotel Istanbul’un 20. katında bulunan Skyline Club Lounge’da yeni bir buluşma düzenliyor.

Mövenpick Hotel Istanbul’un Napolili Başaşçısı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan İtalyan mutfağından lezzetlerin sunulacağı etkinlik saat 19.30’da kokteyl ile başlıyor. Ardından mantar, krema ve parmesanlı ev yapımı pappardelle makarna, şef tarafından misafirlerin gözü önünde hazırlanıp sunuluyor. Ispanak ve kuşkonmaz üzerinde levreğin de tadılacağı yemek, Mövenpick nane ve çikolatalı dondurmanın eşlik ettiği çilek salatası ile son bulacak.

İtalyan mutfağından geleneksel ve yaratıcı tatları, lezzet tutkunları ile buluşturacak etkinliğe katılım bedeli kişi başı KDV dahil 125 TL ve limitsiz yerli içecek dahil.

Rezervasyon: info@thecommuneaty.com, www.thecommuneaty.com