İtiraf ediyorum bu mutfak başka!

İtiraf ediyorum bu mutfak başka!
İtiraf ediyorum bu mutfak başka!
Mutfağın büyülü dünyasını sahneye taşıyan sirk, dans, tiyatro, müzik ile yemeğin sıra dışı uyumunun sergilendiği 'Mutfak ve İtiraflar', 23-27 Aralık tarihlerinde izleyicisini 90 dakikalık 'lezzetli' bir yolculuğa çıkarıyor.

Dünyanın en iyi sirk topluluklarından biri olarak kabul edilen Kanadalı Les 7 Doigts de la Main (Yedi Parmak) tarafından birçok ülkede kapalı gişe sahnelenen, “Mutfak ve İtiraflar”, 23-27 Aralık tarihleri arasında 6 özel gösterimle Zorlu Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi’nde İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ve  İntema Mutfak sponsorluğunda izleyiciyle buluşuyor.

Mutfağın büyülü dünyasını beş duyuya da hitap edecek bir dille sahneye taşıyan “Mutfak ve İtiraflar” seyircileri 90 dakikalık ‘lezzetli’ bir yolculuğa çıkartıyor. Sahnelendiği her yerde büyük beğeni toplayan ve sirk, dans, tiyatro, müzik ile yemeğin eşsiz uyumunun sergilendiği gösteride, 9 akrobat ve dansçı, her şeyiyle kullanıma hazır bir mutfak içerisinde, hayallerini, deneyimlerini, kökenlerini ve hayat hikâyelerini masaya yatırıyor. Gösteri için hazırlanmış özgün müziklerin yanı sıra, tanınan ve sevilen şarkıların farklı yorumları da performansa eşlik ediyor. “Mutfak ve İtiraflar”ın sonunda ise izleyenleri ‘tatlı’ bir sürpriz bekliyor. 

Les 7 Doigts de la Main (Yedi Parmak) topluluğu, 12 yılda 11 farklı gösteriyi, 40 ülke ve 350 şehirde seyirciyle buluşturdu. 2002 yılında kurulan ve Le Monde tarafından dünyanın en ünlü sirk topluluklarından biri olarak gösterilen Les 7 Doigts de la Main (Yedi Parmak), adını 7 kurucusundan alıyor: Isabelle Chassé, Shana Carroll, Patrick Léonard, Faon Shane, Gypsy Snider, Sébastien Soldevila ve Samuel Tétreault. Gösterinin koreografisi de topluluğun sanat yönetmenleri Shana Carroll ve Sébastian Soldevila’ya ait.

Akrobasi ve dansı mutfağa taşıyan Mutfak ve İtiraflar gösterisini kaçırmayın deriz...

“Mutfak ve İtiraflar” gösterisinin biletleri Biletix satış noktaları ve hizmet bedelsiz olarak İKSV ana gişeden temin edilebilir. Lale Kart sahipleri biletlerini %25’a varan özel indirimlerle alabiliyor.