Karaköy bu hafta sonu şenleniyor

Karaköy bu hafta sonu şenleniyor
Karaköy bu hafta sonu şenleniyor
El yapımı markaların ve yiyeceklerin sergilendiği Souq Handmade, bu hafta sonu Karaköy'de sanatçılar ve zanaatkârlar bir araya geliyor...

Yeni bir alışveriş anlayışıyla yola koyulan, Souq Karaköy, Vintage kıyafetleri, aranan tasarımcıları, markaları ve iş fikirlerini bir araya getirerek yeni ve samimi bir alışveriş deneyimi sunuyor. Souq (Suuk) Arapçada pazar anlamına geliyor.

Souq Karaköy, bu hafta sonu Kasım HANDMADE (el yapımı) temasıyla kuruluyor. Geliştirdiği “temalı pazar” kavramıyla, her seferinde yeni bir içerikle tasarım, sanatçı, girişimci ve iş fikirlerini bir araya getiren Souq’ta bu ay işlerinde zanaatı öne çıkaran isimler yer alacak. 

Souq Handmade’in işleri el yapımı olan katılımcıları arasında Geraldine Cooks’un el işleri, Eva’nın atölyesi, Chivit’in indigo ve deri aksesuarları, Just in Case’in vintage müzik valizleri, Mr. Uky’nin retro çocuk kıyafetleri, Happy-nes’in renkli kulaklıkları, Tox Leather’ın çantaları, Der Liebling’in galaksi takıları, Lunapark’ın el yapımı seçkisi, Ece Ajandası, Mom’s Natural Foods’un granolaları, Gözde Atlı’nın takıları, Cu’K Design’ın el yapımı lambaları, Pantheon Records, Ece Sükan Vintage kıyafetleri yer alıyor. Gün boyu  Petra Coffee’nin artizanal kahveleri de servis ediliyor.
Tarih: 28-29 Kasım Cumartesi- Pazar
Saat: 11:00- 19.00