Lezzet paylaşınca...

Lezzet paylaşınca...
Lezzet paylaşınca...
16 Eylül Çarşamba günü Kemer Country'de düzenlenecek İstanbul Lezzet Festivali'nin geliri bu yıl Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği'ne aktarılacak.

İstanbul Lezzet Festivali, 'Toronto Taste' adıyla 17 yıl önce açlıkla savaş amacıyla düzenlenmeye başlayan 60 ünlü şefin davetlilere özel yemeklerini sundukları geceden esinlenerek doğmuş.

Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan İstanbul Lezzet Festivali, her yıl Kemer Country Club’ın en büyük sosyal sorumluluk projesi olarak İstanbul’un en iyi yeme-içme mekanlarını bir vakıf ya da dernek projesine destek amacıyla bir araya getiriyor.

16 Eylül Çarşamba günü saat 19.00'dan itibaren gerçekleşecek, İstanbul’un en iyi mekan, marka ve firmalarının yiyecek-içecek sunumlarını yapacakları, en lezzetli tatlarını konuklarıyla paylaşacakları festivale yaklaşık 2 bin kişinin katılması bekleniyor.

Bu yıl gelirinin ihtiyaç sahipleri ve engelli bireylerin eğitim ve sağlık ihtiyaçlarına destek veren Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’ne bırakılacağı festivale  şarkıcı Bengü de vereceği konserle katkıda bulunuyor. Konuklarına gün boyu sınırsız bir yeme-içme şenliği sunacak İstanbul Lezzet Festivali’nin biletlerini Kemer Country Club satıyor.