Lezzetin peşindekiler bu festivale bekleniyor

Lezzetin peşindekiler bu festivale bekleniyor
Lezzetin peşindekiler bu festivale bekleniyor
Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan geleneksel İstanbul Lezzet Festivali, lezzetin en iyilerini, 16 Eylül çarşamba, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği yararına Kemer Country Club'da bir kez daha bir araya getiriyor.

RADİKAL - Kemer Country Club, 16 Eylül’de Türkiye’nin en iyi restoranlarını, beş yıldızlı otellerini, barlarını, pastanelerini, cafelerini ve yeme-içme sektörünü 8. İstanbul Lezzet Festivali”nde buluşturuyor. İstanbul’un  en iyi mekânlarının ve firmalarının yiyecek-içecek sunumlarını yapacakları festivale yaklaşık 2 bin kişinin katılması bekleniyor. Gelirinin ihtiyaç sahipleri ve engelli bireylerin eğitim ve sağlık ihtiyaçlarına katkı sağlayan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’ne bırakılacağı festivalin gecesinde ise Bengü bir konser verecek.
Türk ve dünya mutfaklarından çeşitli lezzetleri tadıp bir yandan da canlı müzik keyfi yaşayarak Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’ne katkı sağlayacak misafirler, Lezzet Festivali biletlerini Kemer Country Club’dan  temin edilebilecek.