Minik şefler işbaşında

Minik şefler işbaşında
Minik şefler işbaşında
Çocuklar bu kez şef önlüğü giyiyor... Mövenpick Otel'de 23 Nisan Çocuk Şenliği çikolata yapım kursu ve boyama atölyesiyle kutlanıyor...

Mövenpick Hotel Istanbul, dünyanın tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 6-12 yaş arası çocuklar için çikolata yapımı kursu ve  Boyama Atölyesi ve Hamur Atölyesi eşliğinde rengarenk bir kutlama programı hazırlamış.

23 Nisan Perşembe günü düzenlenecek olan şenlik, saat 14.00’de çikolata yapımı kursu ile başlayacak. Başaşçı Giovanni Terracciano ve Pastane Şefi Ferdi Balcıoğlu tarafından uygulamalı olarak verilecek kursta beyaz ve siyah çikolata yapımı öğretiliyor. Kendi elleriyle hazırladıkları nefis çikolataların tadına baktıktan sonra katılımcılara, birer çikolata ustası olduklarına dair sertifikaları ve günün anısına özel olarak tasarlanmış önlükleri hediye ediliyor.

Çikolata kursunun hemen ardından STABILO ve Craft and Arts PAULINDA’nın sponsorluğuyla Proje Boyama Atölyesi ve Hamuru Atölyesi gerçekleştiriliyor. Etkinlikte çocuklara boyamanın daha farklı, eğlenceli ve ergonomik halini keşifleri hedeflenmiş.

Ancak çocuklara İtalyan usulü pizza, makarna ve meyve suyu ikramının da yapılacağı etkinliğe kişi başı 98 katılım ücreti var.  Keşke bu etkinlik sponsorların desteğiyle biraz daha ucuz yapılabilseydi. Yine de Çocukların yaratıcılıklarını geliştirerek farklı bir ortamda eğlenceli bir gün geçirecekleri 14.00 – 17.00 saatleri arasındaki Çocuk Şenliği’ni meraklılarına duyurmuş olalım... Tel: 0212 319 29 29