Saç ve makyajda yeni trendler burada

Saç ve makyajda yeni trendler burada
Saç ve makyajda yeni trendler burada
Hairmod, yeni trendlerin saç ve makyaj stillerinin keşfedileceği ilk sosyal paylaşım sitesi olarak kurulmuş...

Dünyanın trendlerini belirleyen ilk saç ve makyaj sosyal ağı Hairmod, saç stilistlerinin, kuaför salonlarının ve üyelerin kendi paylaşımları ile saç ve makyaj hakkında tüm dünyadaki en son trendleri içeren yepyeni bir platform.

İki at önce yola koyulan Hairmod, Cem ve Caner Uluer, Emre Kıramer, Bertan Ege Teberci ve İsviçre’den SGEK Holding AG’nin ortaklığıyla kurulmuş. Şu an 15.000 kullanıcısı olan uygulama, üç ay içinde 100.000 kullanıcıya ulaşmayı ve sektörün sosyal medyada dünyaya açılan ilk kapısı olmayı amaçlıyor.

Hairmod’un, geçmişten günümüze saç modelleri, renk seçenekleri, üye kuaför salonları ve en son güzellik akımları ile kadınların takip edeceği en popüler saç uygulamalarından biri olması hedefleniyor. Ünlülerin saçları, ödül törenlerinden, defilelerden en gözde modeller de siteye yer alıyor.

Hairmod uygulamasında renk, saç kesimi ve saç modellerine pratik bir biçimde ulaşımı sağlayan farklı kategoriler bulunuyor. Kullanıcı, beğendiği saç modelini, Hairmod içinde yer alan 50 binin üzerinde kuaför salonuna, bu modelin uygulaması için rahatlıkla ulaşabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, saçlarını Hairmod’un önce/sonra uygulaması ile paylaşarak gelen yorumları takip edebiliyor. Her yaş grubundan kadın kullanıcılara hitap eden ve ünlü isimlerin de şimdiden müdavimi olduğu Hairmod ile artık saça dair tüm trendler tek bir sosyal ağda buluşuyor.