Sevdiklerinizi şımartacak yeni yıl koleksiyonu

Sevdiklerinizi şımartacak yeni yıl koleksiyonu
Sevdiklerinizi şımartacak yeni yıl koleksiyonu
GODIVA Chocolatier tarafından sınırlı sayıda üretilen, kutlama ruhunun büyüleyici bir manifestosu olan Yeni Yıl Koleksiyonu, aileleri ve arkadaşlarına kendilerini şımartmalarına izin veren hediyeler armağan etmek isteyenler için seçkin seçenekler sunuyor...

Dünyanın en zarif el yapımı çikolatalarını, lezzetli tadı ve sunumuyla 1926 yılından beri Belçika’dan tüm dünyaya ulaştıran ilham kaynağı Godiva’nın göz kamaştırıcı 2016 Yeni Yıl Koleksiyonu mağazalarda yerini aldı. 

Godiva’nın saygın tasarım ekibinin, yeni yıl süslemelerinin ikonik sembollerinden esinlenerek oluşturduğu koleksiyonda kırmızının büyüleyici tonları Swarovski taşlı süslemeli hediye kutularında ön plana çıkıyor.
Godiva trüf ve pralinleri eşsiz lezzetleri ve sunumlarıyla, yeni yılda da sevdikleriniz, dostlarınız ve iş ortaklarınızla paylaşabileceğiniz unutulmaz bir hediye olmaya, bu özel günü lezzetlendirmeye devam ediyor.

Tatlı yılbaşı eserlerinden ve yaldızlı süslemeler, sihirli kar taneleri gibi ikonik festival sembollerin esinlenen; GODIVA’nın saygın tasarım ekibi tüm koleksiyon boyunca ambalajlarda sergilenen kendi eşsiz sembollerini geliştirdi.

Kırmızının büyüleyici tonlarında bir dizi büyüleyici ve rengârenk hediye kutuları GODIVA’nın imzası olan her biri elde bağlanan ipeksi altın renkli kurdelesi ve parıltılı ambalaj kâğıdı ile sunuluyor.

Bu güzel ambalajı açtığınızda; yetenekli, saygın ve tutkulu GODIVA şef çikolatacılarının hayal güçleri tarafından şekillendirilmiş, sınırlı sayıda üretilen çikolata kreasyonunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iki yeni çikolata içeriyor; yeni kremsi Sütlü Bademli ve sofistike Deniz Tuzlu Bitter carres, GODIVA’nın diğer çok sevilen çikolatalarının yanında yerini alıyor.

KOLEKSİYONA ÖZEL YENİ ÜRÜNLER

*4 ve 20 parça pralin içeren Yeni Yıl Kutuları
*6 ve 12 parça trüf içeren Yeni Yıl Kutuları
*25 adet pralin içeren Advent Calendar
*50 parça trüf veye pralin çikolata içeren Swarovski süslemeli Yeni Yıl Kutusu
*Her zevke hitap eden çeşitli Yeni Yıl Hamper Sepetleri
www.godivatr.com
İLANDIR