Uzakdoğu mutfağını seviyoruz...

Uzakdoğu mutfağını seviyoruz...
Uzakdoğu mutfağını seviyoruz...
Amerikan kültürüne ve beklentilerine özel yaratılan İstanbul'da da ilgi gören Uzakdoğu mutfağı restoranı P.F. Chang, Etiler'in ardından ikinci şubesiyle Ataşehir'de...

Çin başta olmak üzere Uzakdoğu mutfaklarına ait yemekleri Amerikan kültürüne uyarlayarak büyük porsiyonlarla sunan P.F. Chang’s üç yıl kadar önce Etiler’de kapılarını açmıştı.

Bugün dünya genelinde 250’nin üzerinde restorana sahip P.F. Chang’s China Bistro Inc. tarafından Amerika’da yaratılan P.F. Chang’s İstanbullular tarafından sevilmiş olmalı ki şimdi de Anadolu yakasına geçiyor. Ve ikinci şubesini 18 Eylül’de Ataşehir Bulvar 216’da açıyor.

Dynamite Shrimp, Mongolian Beef ve Chang’s Spicy Chicken gibi çeşitleriyle ünlenen P.F. Chang’s sürekli kendini yeniliyor. 'Sushi a la P.F. Chang’s' mönüsü ve 2014’te ilk kez gerçekleştirdiği ‘Karides Festivali’nin ardından şimdi de makul fiyatlı öğle mönüsü hazırlamış. Çorba, ana yemek ve içecekten oluşan özel öğlen menülerinin fiyatı de 35 TL olarak belirlenmiş.

 

 


  http://www.radikal.com.tr/142235114223511

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bu haberden cok reklama benziyor - nurten özkoray

  Basin etigine uygun olarak advertorial ibaresi koymaniz lazim. Bunu haber olarak veremezsiniz. Haber olarak veriyorsaniz bu restoranin haber yapilmasinin sebebini aciklamaniz lazim. Istanbul´da Uzakdogu mutfagi sunan bir cok restoran var. Genel bir haber yapip hepsini saymaniz gerekir.