Radikal-çevrimiçi / Spor / Skor 3-0, Sivasspor ikinci
Radikal-çevrimiçi
<  İ N T E R N E T  B A S K I S I  >  6 Ekim 2007 
 Kodunuz: Şifreniz: (Üye olmak istiyorum) 

 Bugünkü Radikal
 Ana Sayfa
 Yazarlar
 Yaşam
 Türkiye
 Politika
 Yorum
 Dış Haberler
 Ekonomi
 Spor
 Kültür/Sanat
 Haber Listesi
 Sanal Alem
 Radikal2
 Cumartesi
 Kitap

En aktif üyeler

Günün Sözü
Yumuşak olma ezilirsin sert olma kıyılırsınn.
Victor Hugo
Tarihte Bugün
Takvimler 06 ekim tarihini gösterdiği zaman...

1917 yılında,
Mustafa Kemal 7. Ordu Komutanlığı'ndan istifa ettiğini bir yazı ile Enver Paşa'ya bildirdi.

Haberi YazdırYazdır Haberi YollaYolla | Arşive Ekle Spor 

Skor 3-0, Sivasspor ikinci

Skor 3-0, Sivasspor ikinci
Trabzon-Sivas maçında sahaya giren taraftarlar Sivaslı oyunculara saldırmıştı. FOTOĞRAF: EROL DEMİRKOL
06/10/2007 (296 kişi okudu)

İSTANBUL - Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Turkcell Süper Lig'in 1. haftasında Trabzon'da oynanan ve maçın bitimine 30 saniye kala sahaya giren taraftarlar nedeniyle yarıda kalan olaylı Trabzonspor-Sivasspor maçının Sivasspor lehine 3-0 olarak tescil edilmesini karara bağladı. Bu kararla birlikte Sivasspor 18 puanla Galatasaray'ın ardından lig ikinciliğine yerleşti.

Tahkim haklı bulundu
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri, Tahkim Kurulu'nun maçın sonucunun 3-0 Sivasspor lehine onanması gerektiği yönündeki kararının ardından dün tekrardan bir araya gelirken, toplantı sonrası yapılan açıklamada "Kurulumuz, ilk olarak Trabzonspor-Sivasspor maçının baştan itibaren, tarafsız bir sahada yeniden oynanmasına karar vermiş, Sivasspor'un itirazı üzerine dosyayı inceleyen Tahkim Kurulu, bu kararın kaldırılması yolunda karar almıştı. Tahkim Kurulu kararını ve gerekçeleri dikkate alarak dosyayı ekleriyle yeniden inceleyen kurulumuz, müsabakanın da Sivasspor lehine 3-0 tesciline karar verdi" denildi. Bu arada Beşiktaş'ın, Ankaraspor ile yaptığı maçta karşılaşmanın hakeminin kural hatası yaptığı yolundaki itiraz da Merkez Hakem Kurulu'nun görüşleri doğrultusunda reddedildi. (Spor Servisi)


Şu ana kadar değerlendirmeye katılan 1 üyemizin puan ortalamasını yanda görebilirsiniz. Puan verme işleminden yalnızca üyelerimiz faydalanabilir.
puan
6
Spor sayfasındaki diğer haberler
ÖZLÜ SÖZ #283
"Bu David'in bir parçası, bana şans getireceğine inanıyorum. (Vatan)"
İllüzyonist David Blaine'in cam kafesinden çıkışı esnasında kalabalığa fırlattığı battaniyesini kapan Aylin Orman... Nasıl bir şans getireceğini bilememekle birlikte haberde Orman'ın isminin önüne "Türk hayranı" sıfatının yapıştırıldığını da belirtmek istiyoruz.

Haber Arama
Site içinde aradığınız habere ait anahtar kelimeleri aşağıya yazıp 'Ara' düğmesine basınız.

Künye | Reklam Tarifesi | İletişim Sayfası | Eski Sayılar | Sıkça Sorulan Sorular | Kampanya Sözleşmesi | XML özetleri

© Radikal internet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Doğan Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.