Radikal-çevrimiçi / Politika / DSP milletvekili adaylarının tam listesi
Radikal-çevrimiçi
<  İ N T E R N E T  B A S K I S I  >  11 Eylül 2002 
 Kodunuz: Şifreniz: (Üye olmak istiyorum) 

 Bugünkü Radikal
 Ana Sayfa
 Sıcak Haber
 Yazarlar
 Yaşam
 Türkiye
 Politika
 Yorum
 Dış Haberler
 Ekonomi
 Spor
 Kültür/Sanat
 Haber Listesi
 Sanal Alem
 Radikal2
 Cumartesi
 Kitap

En aktif üyeler

Günün Sözü
Hayatta herkes yanlışlık yapar, ne var ki ahmaklar yanlışlıklarında ısrar eder.
Cicero
Tarihte Bugün
Takvimler 11 eylül tarihini gösterdiği zaman...

1919 yılında,
Sivas Kongresi’nin 8.Umumi Toplantısında 'İrade-i Milliye' adıyla bir gazetenin çıkarılmasına karar verildi.
1926 yılında,
Ankara otomatik telefon santralı hizmete girdi.
1957 yılında,
Ankara'da Bent Deresi'nin taşması sonucu 133 kişi sele kapılarak öldü.

Haberi YazdırYazdır Haberi YollaYolla | Arşive Ekle Politika <Son Dakika!> 

DSP milletvekili adaylarının tam listesi

11/09/2002 (5124 kişi okudu)

DSP'nin milletvekili adayları belirlendi. Adayların adları illere göre şöyle:
ADANA
1. Tayyibe Gülek
2. Mithat Akkaya
3. Orhan Toklu
4. Muhteşem Girmen
5. Aytekin Gündoğdu
6. Yusuf Timuçin
7. Mehmet Keskin
8. Asaf Önder Uluğtürkkan
9. Servet Yıldırım
10. Gökhan Paydak
11. Ali Fuat Tünakaya
12. İbrahim Yapıcıoğlu
13. İmam Bulut
14. Hüseyin Erzurumluoğlu

ADIYAMAN
1. Zeynal Ekici
2. Abdurrahman Yiğit
3. Halil İbrahim Karakaşlı
4. Hüseyin Ekici
5. Üzeyir Kılıç

AFYON
1. Orhan Birgit
2. Mevlüt Çolakoğlu
3. Yılmaz Bilensoy
4. Mehmet Sarı
5. Remzi Akçin
6. Kemal Aşkın
7. Mücait Karagöz

AĞRI
1. Sebahattin Duman
2. Memet Turan
3. Mehmet Özbey
4. Kasım Biçer
5. Ali Haydar Aslan

AMASYA
1. Mehmet Tahir Köse
2. Necdet Cabioğlu
3. Engin Yarar

ANKARA 1. BÖLGE
1. Hikmet Uluğbay
2. Aydın Tümen
3. Melda Bayer
4. Mecit Şekercioğlu
5. Cumhur Ömer Özgün
6. Dilek Tözeren
7. Levent Tatkan
8. Sedat Erdem
9. Gürbüz Evren
10.Neriman Dağıstanlıoğlu
11.Asuman Aydınlar
12.Yıldırım Önay
13.Hülya Kurdik
14.Ahmet Çavdar
15.Ayşe Nuray Şenol

ANKARA 2. BÖLGE
1. Mehmet Zeki Sezer
2. Hüseyin Tayfun İçli
3. Ayşe Gürocak
4. Arif Ali Atay
5. Haluk Yılmaz Yüksel
6. Müzeyyen Okur
7. Hikmet Aydemir
8. Öncü Uysal
9. Nahit Söyler
10.Rıza Sümer
11.Ali Kemal Karahan
12.Abdullah Işıkdoğan
13.İbrahim Musluoğlu
14.Başar Okçuoğlu

ANTALYA
1. Mustafa Vural
2. Ragıp Hazar
3. Saniye Turan
4. Şerafettin Duman
5. Yaşar Koçak
6. Şeref Gök
7. Fikri Tekeli
8. Sevim Gültekin
9. Mehmet Engin Vural
10.İbrahim Taştan
11.Selma Akoğlu
12.Yalçın Özcan
13.Abdullah Gül

ARTVİN
1. Ali Günaldı
2. Hilmi Kaya

AYDIN
1. Saffet Başaran
2. Mehmet Önder Aksakal
3. Fatma Aynur Sümer
4. Mahmut Alvar
5. Hasan Yavuz
6. Cafer Özyiğit
7. Mutlu Altın
8. Muhammet Demirtaş

BALIKESİR
1. Hüseyin Pazarcı
2. Ali Yıldırım
3. Ahmet Aydoğdu
4. Erdoğan Tanyel
5. Mustafa Yüksel Yetkin
6. Ünal Yaşar
7. Ahmet Erdoğan
8. Ahmet Baytaş

BİLECİK
1. Sebahat Vardar
2. Recep Ütük

BİNGÖL
1. Aydın Hasar
2. Turan Gökeri
3. Hasan Bolat

BİTLİS
1. Ayhan Demir
2. Hikmet Tuncel
3. Abdülkadir Nacar
4. Mezher Öndeş

BOLU
1. Seyfi Çevik
2. Durmuş Erdinç
3. İrfan Özdemir

BURDUR
1. Hasan Macit
2. Rıza Bulut
3. Özay Akbulut

BURSA
1. Hayati Korkmaz
2. Ali Rahmi Beyreli
3. Orhan Ocak
4. Adnan Gerez
5. Serdar Ratip Pamirol
6. Nuran Kalkanlılar
7. Osman Delikanlı
8. Erdem Baydaroğlu
9. Cemil Yıldırır
10.Sefa Yılmaz
11.Aylan Tandoğan
12.Hikmet Bilgin
13.Melek Apaydın
14.Ahmet Çiçekli
15.Nurettin Sezer
16.Erol Gülmez

ÇANAKKALE
1. Engin Hoşten
2. Ömer Akyol
3. Zühtü Karamercan
4. Osman Fidan

ÇANKIRI
1. Atilla Ceylan
2. Muharrem Lafçı
3. Namık Kaya

ÇORUM
1. Gazi Kalender
2. Hasan Alpaslan Bıyıkoğlu
3. Ergül Cenan
4. Bilhan Uncu
5. Bekir Ekmekçi

DENİZLİ
1. Mehmet Kocabatmaz
2. Hasan Erçelebi
3. Ali Coşkun
4. Tuncer Kafa
5. Özkan Fidan
6. Mesut Eski
7. Talat Alp

DİYARBAKIR
1. Haşmet Durmaz
2. Neşe Atmaca
3. Oktay Atabay
4. Hadi Karahanlı
5. Mehmet Reif Yaramış
6. Mehmet Dağkıran
7. Yılmaz Oku
8. Ayşe Dalgıç
9. Mehmet Alkan
10.Hasan Aslan

EDİRNE
1. Ali Ahmet Ertürk
2. Şadan Şimşek
3. Poyraz Ülger
4. Sinan Gazioğlu

ELAZIĞ
1. İlyas Selçuk Erden
2. Bünyamin Erdem
3. Mustafa Yılmaz
4. Yılmaz Gül
5. Bedri Tosun

ERZİNCAN
1. Ercan Güvenç
2. Mahmut Aydın
3. Hasan Uğurtürk

ERZURUM
1. Adnan Demir
2. Nurettin Bulut
3. Nevzat Çınar
4. Ali Polat
5. Osman Hatunoğlu
6. Ünal Kırmacı
7. Cengiz Gül

ESKİŞEHİR
1. Necati Albay
2. Yusuf Kenan Çingir
3. Emel Dokuzlar
4. Turhan Günay
5. Pekcan İmren
6. Taner Sayılır

GAZİANTEP
1. Doğan Özdemir
2. Sadettin Koyun
3. Erdal Çerkezoğlu
4. Ali Erdem
5. Cabir Tekin
6. Hüseyin Doğan
7. Nuri Birimoğlu
8. Paşa Çetin Öztürk
9. Feyzi Yonucuoğlu
10.Atilla Haluk Rişvanoğlu

GİRESUN
1. Hasan Akgün
2. Uğur Köse
3. Erol Demiroğlu
4. Rıdvan Mutlu
5. Mustafa Okusal

GÜMÜŞHANE
1. Abubekir Akkan
2. Şakir Hünkar

HAKKARİ
1. Yılmaz Kahraman
2. Ahmet Kurt
3. Namık Kemal İlter

HATAY
1. Mehmet Karaçay
2. Mehmet Beyazıt Akgün
3. Ali İhsan Köse
4. Ethem Urcun
5. İdris Emir
6. Abidin Ömeroğlu
7. Mehmet Çakır
8. Ali Bıkmaz
9. Mehmet Gökhan
10.Adnan Günal

ISPARTA
1. Necmettin Akşahin
2. Lokman Kumcu
3. Emin Yiğit
4. Harun Reşit Tanağardı
5. Resul Olgun

MERSİN
1. Mehmet Canpolat
2. Mahmut Çomak
3. Seyfettin Ankay
4. Adem Topçu
5. Zafer Doğanay
6. Ahmet Onur
7. Mehmet Kekilli
8. Leyla Şahin
9. İbrahim Etem Uğur
10.Süleyman Gökmen
11.Nazan Aktolun
12.Ebubekir Kılıç

İSTANBUL 1. BÖLGE
1. Mustafa Bülent Ecevit
2. İbrahim Nami Çağan
3. Ahmet Tan
4. Süleyman Yağız
5. Sulhiye Serbest
6. Hadimi Soydal Sılay
7. Gözde Turan
8. Celil Çelik
9. Tuncay Aktaş
10.Yücel Erdener
11.Ali Fuat Kalfaoğlu
12.Osman Güner
13.Ülkü Koçar
14.Kemal Gündoğdu
15.Çiydem Yakut
16.Nurallah Tandaç Güneş
17.Aydan Tüzün
18.Mehmet Mustafa Görgünel
19.Murat Hubay
20.Tuncay Akça
21.Hakkı Çarpa
22.Merih Çalık
23.Haydar Kokmaz
24.Hüseyin Cahit Kesemen

İSTANBUL 2. BÖLGE
1. Ziya Aktaş
2. Osman Kılıç
3. Hüseyin Mert
4. Ahmet Güzel
5. Hayri Bakıcı
6. Mehmet Atilla Özdemiroğlu
7. Ahmet Hikmet Altınkaynak
8. İsmail Ortakçıer
9. Yıldız Taşçı
10.Oğuz Tolga
11.Zabit Demir
12.Didim Ekşiler
13.İsmail Hakkı Seven
14.Erden Emanet
15.Hikmet Kabuk
16.Ahsen Merze
17.Cenk Özeker
18.Nihat Bulut
19.Üstün Tahmaz
20.Fevzi Ömür
21.Hayri Yaman

İSTANBUL 3. BÖLGE
1. Erdoğan Toprak
2. Masum Türker
3. Necdet Saruhan
4. Recai Birgün
5. Zekeriya Temizel
6. Fadlı Ağaoğlu
7. Handan İlağa
8. Hikmet Çıplak
9. Hüseyin Kıran
10.Mikail Yağcı
11.Hasan Fehmi Yavuzalp
12.Feridun Özdıngiş
13.Hasan Karaoğlu
14.Yalçın Avcı
15.Sebahattin Yılmaz
16.Hüseyin İncesu
17.Halim Bölükbaşı
18.Nihat Oral
19.Mahmut Sağsöz
20.Selim Ergin
21.Seyit Mehmet Şirin
22.Sabri Avcı
23.Cem Arıca
24.Oktay Şahin
25.Fatma Oya Ulum

İZMİR 1. BÖLGE
1. Atilla Mutman
2. Suat Çağlayan
3. Güler Aslan
4. Rahmi Sezgin
5. Kıyasettin Dündar
6. Seyhan Teoman
7. Yasemin Canyılmaz
8. Bülent İlhan
9. Erkan Keskin
10. Mustafa Soydan
11. Mualla Ergen
12. Mehmet Çelikkol

İZMİR 2. BÖLGE
1. Şükrü Sina Gürel
2. Vural Savaş
3. Mehmet Çümen
4. Cenap Börühan
5. Metin Kızıldağ
6. Seyfullah Çelik
7. Ömer Akkuş
8. Murtaza Çağlar
9. İbrahim Gürdamar
10. Metin Candemir
11. Abdülkadir Işık
12. Mustafa Polat Kaya

KARS
1. Ali Asker Koç
2. Naim İme
3. Kadir Güleş

KASTAMONU
1. Ender Karahasanoğlu
2. İdris Arslan
3. Hasan Zeki Ünal
4. Ali İnce

KAYSERİ
1. Metin Ceylan
2. Muammer Üçok
3. Uğur Özdemir
4. Erol Bezirhan
5. Bayram Tufan
6. Ayşen Ergüz
7. Ferit Doğan
8. Gülhanım Coşkun

KIRKLARELİ
1. Necdet Tekin
2. Halit Karapınar
3. Mehmet Gürel Balkan

KIRŞEHİR
1. Osman Alişiroğlu
2. Zafer Aydoğan
3. Sedat Yalçın

KOCAELİ
1. Harun Demirkaya
2. Harun Öztürk
3. Nurdoğan Öztaban
4. Tuncay Çelik
5. Cumhuriyet İnce Çetin
6. Cavit Keskin
7. Erol Demirbek
8. Mevlüt Tataroğlu
9. Engin Çınar

KONYA
1. Emrehan Halıcı
2. Yusuf Güneş
3. Kadir Kocaaksu
4. Levent Enis
5. Hüseyin Koç
6. Ali Uygur
7. Ayşe Güngör
8. Ayşe Sabriye Kambur
9. Ramiz Hami Dinçer Çetin
10. Gülay Cücük
11. Necati Süer
12. İsmail Deveci
13. Salim Doğanay
14. Alime Göksel
15. Ahmet Göksu
16. Gökay Meriç

KÜTAHYA
1. Mustafa Pak
2. Yener Çınar
3. Mehmet Başer
4. Mehmet Akarsu
5. Abdullah Yılmaz
6. Medine Sağlam

MALATYA
1. Ahmet Koşar
2. İlhan Doğan
3. Hasan Şişli
4. Selahattin Özman
5. Cumali Kaya
6. İsmail Karakuş
7. İlhan Gül

MANİSA
1. İsmail Bozdağ
2. Metin Hocalar
3. Tevfik Kayserili
4. Şakir Balcı
5. Hüseyin Sefa Dağlı
6. Ahmet Ceylan
7. Hülya Yolcu
8. Fahri Kestane
9. Halil Demir
10. Mustaf Eser Kavruk

KAHRAMANMARAŞ
1. Hasan Koçdağ
2. Ali Gürkan
3. Göksal Gözükara
4. Fatma Kaya
5. Yusuf Telci
6. İlhan Aygün
7. Aziz Gökhan Özsönmez
8. Hanifi Demircan

MARDİN
1. İbrahim Taşdelen
2. Hayrettin Deniz
3. Abdülaziz Cengiz Çevik
4. Abdülsamet Çavlı
5. Abdülhalim Taş
6. Veysi Yıldırım

MUĞLA
1. Nazif Topaloğlu
2. Süleyman Ülker
3. Mehmet Salih Ayas
4. Aydın Toraman
5. Salih Nazmi Büyükdöğerlioğlu
6. Necmettin Yankol

MUŞ
1. Necati Dikmen
2. Şemsettin Onuler
3. İrfan Altay
4. Aydın özyurt

NEVŞEHİR
1. Kadir Taşkın
2. Merih İlbağı
3. Ayatullah Canavar

NİĞDE
1. Ülkü Varol
2. Ahmet Mekik
3. İbrahim Yüce

ORDU
1. Noyan Savaş
2. Birol Yılmaz
3. Ahmet Bayram
4. Sefai Uzunyurt
5. Cenan Erdönmez
6. Özcan Görmüş
7. İsmail Şahin

RİZE
1. Haydar Kuk
2. Orhan Ferah
3. Bayram Kan

SAKARYA
1. Şaban Ramis Savaş
2. Kemal Akın
3. Feridun Özdemir
4. Adem Başoğlu
5. Necati Eker
6. Bülent Kibar

SAMSUN
1. Yekta Açıkgöz
2. Mücahit Taneri
3. Kani Bak
4. Ahmet Hidayet Bektaş
5. Cemalettin Öngör
6. Cemil Küçük
7. Mustafa Sonkaya
8. Ömer Zorlu
9. Arslan Şen

SİİRT
1. Erol Avcı
2. Fethullah Santalu
3. Mehmet Veysi Uysal

SİNOP
1. Bahadır Oktay
2. Mahmut Benk
3. Fahri Yıldırım

SİVAS
1. Yusuf Dağ
2. Turan Bulut
3. İmdat Şenel Karacaev
4. Mehmet Mücahit Korkut
5. Ali Sicim
6. Engin Doğan

TEKİRDAĞ
1. Feyzi Aytekin
2. Bayram Fırat Dayanıklı
3. Mustafa Varlı
4. Cenap Ersöz
5. İsmail Bayol

TOKAT
1. Hüseyin Aydın
2. Tevfik Ürkmez
3. Hüseyin Çoban
4. Sabri Gündoğan
5. Gazi Çatak
6. Süleyman Aytekin
7. Cevat Gültekin

TRABZON
1. Hikmet Sami Türk
2. Şeref Topaloğlu
3. Emin Uludüz
4. Ahmet Verep
5. Rıza Günaydın
6. Hasan Basri Aksoy
7. Mustafa Koçoğlu
8. Halim Solak

TUNCELİ
1. İmam Kılıç
2. Rıza Can

ŞANLIURFA
1. Nevzat Kara
2. Mehmet Memitanlı
3. Aslan Kuranlıoğlu
4. Halil Yalçınkaya
5. Teyyar Kabasin
6. Vedat Çekilmez
7. Abdülhamit Erdihan
8. Mustafa Atmak
9. Mustafa Beyaztaş
10. Hüseyin Bilal
11. Mehmet Levent Ayataç

UŞAK
1. Necmettin Çelik
2. Hüseyin Remzi Çakır
3. Reşat Yıldız

VAN
1. Mehmet Ali Denizhan
2. Servet Aktaş
3. Fahreddin Çuyrak
4. Necip Düz
5. Cahit Akbaş
6. Kerem Manto
7. Yılmaz Adıyaman

YOZGAT
1. Ziya Çakır
2. Celalettin Eroğlu
3. Bekir Soylu
4. Ahmet Mutluer
5. İbrahim Türkoğlu
6. Mehmet Ali Erbaş

ZONGULDAK
1. Hüseyin Çağrıcı
2. Zeki Günalp
3. Muhsin Dede
4. Hasan Ataç
5. Erbil Demiralay

AKSARAY
1. Haluk Kargılı
2. Necmi Arkan
3. Hatice Avan
4. Arıkan Demiraslan

BAYBURT
1. Ahmet Cengiz Okumuş
2. Hikmet Bayramoğlu

KARAMAN
1. Mehmet Ali Usatacı
2. Taner Avcı
3. Abidin Çöğürcü

KIRIKKALE
1. Ahmet Yücedağ
2. Haydar Atasoy
3. Ahmet Sert
4. Osman Vural

BATMAN
1. Erdoğan Durmaz
2. Mehmet Çelik
3. İzzettin Aydın
4. Ramazan Bidikçi

ŞIRNAK
1. Ramazan Barkın
2. Sait Yakıemir
3. Süleyman Konur

BARTIN
1. Hüseyin Avni Çelik
2. Ferruh Çelik

ARDAHAN
1. Ayhan Polat
2. Fehmi Gündüz

IĞDIR
1. Mustafa Aşula
2. Osman Şahin

YALOVA
1. Hasan Suna
2. Melih Çoşkun

KARABÜK
1. Erol Karan
2. Aytekin Kuş
3. Habib Mutlu

KİLİS
1. Mehmet Dağ
2. Hasan Arslan

OSMANİYE
1. Fevzi Çınkır
2. Celal Tekgül
3. İsmet Sevimli
4. Kadir Traşoğlu

DÜZCE
1. Kenan Fırat
2. Zeyneti Bayrı Ünal
3. Yüksel Öztürk


Şu ana kadar değerlendirmeye katılan 22 üyemizin puan ortalamasını yanda görebilirsiniz. Puan verme işleminden yalnızca üyelerimiz faydalanabilir.
puan
6
Politika sayfasındaki diğer haberler

 Sıcak Haber

  • 21:25:00 - DEHAP aday listesi
  • 21:13:00 - DYP'nin listesinde 3 genel başkan var
  • 21:02:00 - YTP'nin aday listesi
  • 20:54:00 - MHP aday listesi
  • 20:43:00 - AKP'nin aday listesi
  • 20:33:00 - SP'nin milletvekili aday listesi
  • 20:17:00 - ANAP adaylarının tam listesi
  • 20:12:00 - İşte CHP'nin adayları
  • 18:00:00 - Aday listeleri YSK'ya teslim edildi
  • 16:55:00 - Bahçeli: AB bahane
  • 16:30:00 - ANAP MKYK'dan Yılmaz'a tam yetki
  • 16:15:00 - YTP'de son dakika istifası
  • 15:15:00 - Yılmaz: Ecevit yanlış anladı
  • 15:00:00 - Erdoğan ve Erbakan'ın sicil kaydı silindi
  • 14:35:00 - Pişkinsüt ve arkadaşları ÖDP'de
  • 14:34:00 - Sami Selçuk ANAP'a katıldı
  • 13:35:00 - DYP-DTP ittifakı tamam... Çiller ile Bayar el sıkıştı
  • 12:30:00 - ÖDP seçime tek başına girecek
  • 11:25:00 - DTP, DYP ile ittifaktan vazgeçti
  • 11:05:00 - Erbakan Konya'dan aday
  • 11:00:00 - Bahçeli: Çekilmiyoruz
  • 10:40:00 - Ecevit: Yılmaz seçimlerin ertelenmesini önerdi
  • ÖZLÜ SÖZ #564
    "Benim eşim bile Del Bosque'yi teknik direktöre benzetemiyor. Bir kere göbekli teknik direktör olmaz. Yeniköy kasabına benziyor."
    Erkek güzeli Nevzat Demir...

    Haber Arama
    Site içinde aradığınız habere ait anahtar kelimeleri aşağıya yazıp 'Ara' düğmesine basınız.

    Künye | Reklam Tarifesi | İletişim Sayfası | Eski Sayılar | Sıkça Sorulan Sorular | Kampanya Sözleşmesi | XML özetleri

    © Radikal internet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Doğan Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.