Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Hatay Milletvekili Türkoğlu: "Siyasi istikrarsızlığın puslu havasında pusu tutan terör şebekeleri, ancak güçlü iktidar ve güçlü bir yönetimle akamete uğrar"

HATAY (AA) - AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, " Siyasi istikrarsızlığın puslu havasında pusu tutan terör şebekeleri, ancak güçlü iktidar ve güçlü bir yönetimle akamete uğrar" dedi. 

Türkoğlu, Erzin ilçesini ziyaretinde, parti üyeleriyle halk pazarını ziyaret etti.

Esnafla sohbet eden Türkoğlu, ekonomik istikrarın anahtarının, siyasi istikrar olduğunu, 7 Haziran'dan beri süregelen siyasi istikrarsızlık ortamının, ekonomik göstergeleri aşağı çektiğini bunun esnafı etkilediğini kaydetti.

Partilerinin güven ve refahın, huzur ve istikrarın sigortası olduğunu belirten Türkoğlu, AK Parti 'nin kaderini milletin kaderiyle bir kıldığını aktardı. 

Devletin bekası, milletin huzur ve refahı, istikrarın devamı için halkın 1 Kasım'da üstüne düşen görevi yapacağını ifade eden Türkoğlu, "Siyasi istikrarsızlığın puslu havasında pusu tutan terör şebekeleri, ancak güçlü iktidar ve güçlü bir yönetimle akamete uğrar" dedi.