Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
HATAY (AA) - AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında Narlıca Kooperatifi üyeleri ve...

HATAY (AA) - AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında Narlıca Kooperatifi üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yeşildal, ziyarette yaptığı konuşmada, Narlıca Mahallesi'nin son yıllarda Türkiye 'ye sığınan Suriyelilere ev sahipliği yaptığını ve buradaki birlikte yaşama ortamının tüm ülkeye örnek olması gerektiğini belirtti.

Mahalle sakinlerinin Suriyelilere yaptıkları misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Yeşildal, şöyle devam etti:

''Vatanlarını terk edip bizlere sığınan Suriyeli kardeşlerimize çok büyük bir kardeşlik örneği sergileyerek sahip çıktınız. Yıllardır bu kardeşlerimizi evlerinizde mahallelerinizde ağırlıyorsunuz. Sizlere bu konuda minnettarız. Umarım sizin gösterdiğiniz ilgi ve alaka tüm Türkiye'ye örnek olur. 1 Kasım seçimleri ülkemizin geleceği için önemli bir dönüm noktası olacaktır. 1 Kasım seçimleri çok önemli, çünkü seçimlerde alınacak başarılı bir sonuç ülkemizde yeniden huzur, kardeşlik ve barış ortamının sağlanmasına katkıda bulunacak. Bu nedenle sizlerden ricam seçimlerde oy kullanırken ülkenin geleceğini düşünerek oylarınızı kullanmanız. Unutmayın kullanacağız her bir oy bu ülkenin geleceği için çok fazla önem arz ediyor.''

Yeşildal'ın ziyaretlerine AK Parti İl Başkan Yardımcısı Tevfik Fazlı Doğan, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen ile Antakya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz katıldı.