1 bilet alana 8 mekan bedava!

1 bilet alana 8 mekan bedava!
1 bilet alana 8 mekan bedava!
30 Mart Cumartesi İstanbul'da yapılacak Club To Club festivali kapsamında İstiklal Caddesi hattındaki sekiz ayrı kulübe tek biletle girmek mümkün.

Yeni akım sanatçıları Avrupa ’nın hareketli şehirlerindeki kulüplerde bir araya getiren Torino çıkışlı uluslararası müzik festivali Club To Club, 30 Mart Cumartesi gecesi dördüncü kez İstanbul ’a konuk oluyor. İstiklal Caddesi hattındaki sekiz ayrı mekana; Babylon, Indigo, Wake Up Call, Chunk, Peyote, Kasette, Flavio ve Lokal Tünel’e yayılacak Club To Club, bu yıl ‘Tonight’ konseptiyle 30 ayrı performansa ev sahipliği yapacak. Üstelik Biletix’ten 45 liraya satılan #C2CISTONIGHT pasaportuyla gece boyunca tüm mekanlara girmek mümkün olacak.

Festivale katılan sanatçıların bazıları İstanbul’da ilk defa sahne alacak. Dördüncü albümü ‘Elements Of Light’ ocak ayında yayınlanan Pantha Du Prince, melankolik müziğiyle tanınan Holy Other, kendi müziği kadar ünlü müzisyenlerle yaptığı işbirlikleriyle de dikkat çeken Jon Hopkins, ambient, drone ve minimalizm arasında salınan Ben Frost, plak şirketi Hyperdub’ın kurucusu Kode9, son derece hareketli müziğiyle Ninos Du Brasil, house müziği farklı ritimlerle birleştiren Deniz Kurtel, farklı sanat disiplinleriyle çalışan Lorenzo Senni ve psikedelik melodileriyle Vaghe Stelle’ye Kaan Düzarat ve Ahu Keleşoğlu gibi yerli isimler de eşlik edecek. Detaylı program ilerleyen günlerde açıklanacak.