1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk 5. bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor

1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk 5. bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor
1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk 5. bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor
Ekranların fenomen dizilerinden biri haline gelen 1 erkek 1 kadın artık yeni sezonda yalnız olmayacak. Yeni yayın döneminde 1 Erkek ve 1 Kadın'a bir de 1 Çocuk ekleniyor. Sevilen dizi yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek.

Emre Karayel ve Demet Evgar’ın başrollerini üstlendiği 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk , 5. bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Yeni yayın döneminde Fox TV ekranlarında olacak olan dizinin son bölümünde seyirciler yine kahkahalara boğulacak.

Erke ve kadın arasındaki ilişkiyi komik bir dil ve şakalar eşliğinde anlatan dizinin bu sezonunda aile büyümeye başlayacak.

1 ERKEK 1 KADIN 1 ÇOCUK CANLI YAYININA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ 
5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

 Zeynep ve Ozan, balaylarında yeni bir çift ile tanışırlar ve onlarla takılmaya başlarlar. Çok anlaştıkları bu çifti, Eda ve Burak'ın yerine koymaya karar verirler. Ancak bu değişiklik onların hayatını nasıl etkileyeceğini henüz bilmezler. Zeynep'in hamilelik durumu yüzünden sürekli birileri onların kapısını çalmaktadır. Bir yandan hamilelik nedeniyle Zeynep'in devamlı midesi bulanmaktadır.

Zeynep'in bitmek bilmeyen sorularından kaçmak için Ozan devamlı yemek yer ve sonunda Ozan'ın da Zeynep'ten bir farkı kalmaz. İkili ilk kez evli oldukları bir güne evlerinde uyanmışlardır. Zeynep hamileliğin tadını çıkartmaya başlamıştır; fakat Ozan içinse durum hiç de keyifli değildir.