11 yaşındaki oğlu için 'seks delisi' dedi

11 yaşındaki oğlu için 'seks delisi' dedi
11 yaşındaki oğlu için 'seks delisi' dedi
21 yaşındaki bakıcı, 11 yaşındaki çocukla cinsel ilişkiye girdi. Çocuğun babası mahkemede "Benim oğlum daha olgun ve seks delisi" deyince, bakıcının cezası ertelendi...

RADİKAL - İngiltere ’de 21 yaşındaki bir çocuk bakıcısı, bakıcılığını yaptığı 11 yaşındaki çocukla cinsel ilişkiye girdiği için hapse girecekti ki çocuğun babası; "O kadın oğlumun kemerinde sadece bir çentik” ifadesini kullandı. Genç kadının cezası böylece ertelenmiş oldu. 
The Daily Mirror’ın haberine göre, Jade Hatt adlı 21 yaşındaki kadın, bakıcılığını yapmak üzere çağrıldığı 11 yaşındaki çocukla cinsel ilişkiye girdi. Çocuğun babası, oğlunun boynundaki diş izlerini görünce durumu karakola bildirdi. Karakolda, Hatt'in bakıcılığını yaptığı çocukla seks yaptığı ortaya çıktı. 21 yaşındaki bakıcı küçük yaşta çocukla cinsel ilişkiye girdiği için hapis cezası talebiyle Swindon Kraliyet Mahkemesi’nde yargıç önüne çıktı. Bakıcı, adı gizli tutulan çocuğun kendisine 15 yaşında olduğunu söylediğini belirttikten sonra, ilişkilerinin sadece 45 saniye sürdüğünü ekledi. Çocuğun babası ise mahkemede Hatt lehine şahitlik yaparak, “Oğlum 11 yaşında olmasına rağmen daha olgun ve bir seks delisi. Bakıcı onun için sadece kemerinde bir çentik” şeklinde bir ifade kullandı. Bunun üzerine yargıç, Hatt için verdiği altı aylık hapis cezasını erteledi. İddialara göre, Hatt ile baba da cinsel ilişkiye girmişti... (DHA)


  ETİKETLER:

  İngiltere

  ,

  Çocuk

  ,

  Kadın

  ,

  Seks

  ,

  hapis

  ,

  genç