120 bin dolar gelirli damat adayı


120 bin dolar gelirli damat adayı

120 bin dolar gelirli damat adayı
Evlenme programına damat adayı olarak katılan Ahmet Şükrü Nayiboğlu'nun aylık geliri dudak uçuklattı.

Evlenme programına damat adayı olarak katılan Ahmet Şükrü Nayiboğlu’nun aylık geliri dudak uçuklattı.


Star TV’de Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunuculuklarını yaptığı ‘Evleneceksen Gel’ programına damat adayı olarak gelen Ahmet Şükrü Nayiboğlu’nun aylık geliri izleyenleri şaşkına çevirdi. Holding sahibi olan Nayipoğlu 120 bin lira aylık geliri olduğu söyleyince başta Uğur Aslan olmak üzere kimse inanmadı. Bunun üzerine Ahmet Bey belgelerinin içeride olduğunu ve bunu ispatlayabileceğini söyledi. Stüdyoda bulunan konuklar arasında damat adayını tanıyan bir kişi de Nayiboğlu’nun maddi durumunun iyi olduğunu doğrularken maden ocakları olduğunu ifade etti. Seda Sayan’ın nasıl bir aday istiyorsunuz sorusuna Ahmet Beyin ‘ para yemesini bilsin’ cevabı stüdyodakileri güldürdü.


  ETİKETLER:

  Aday

  ,

  Seda Sayan

  ,

  Star

  ,

  Maden

  ,

  Para

  ,

  lira

  ,

  Aslan

  ,

  star tv

  ,

  beyin

  http://www.radikal.com.tr/142585214258522

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BİR GARİPLİK VAR BU ARKADAŞTA.. - ARAGORA

  Yakında çıkar ortaya..Zira bu parayı kazanan bir kişinin burada ne işi var?İstanbul kadın kız kaynıyor..Üstelik para yiyici arıyormuş..Yani eş değil..Binlercesi ortada dolaşıyor..Barlar,gece kulüpleri kadın kaynıyor..Sadece ŞAŞKIN ÖRDEK diyebilirim bu kişiye..Üstelik kara gözlüklüsünden...O kadar...

  Neden program? - energon

  Ben kıçı kırık beyaz yaka maaşımla, düşük sosyal becerimle, kısa boyumla, tipsizliğimle falan bu işleri çözebilirken, bu beyefendinin bu programa nasıl işi düşmüş ya?