13. !f İstanbul 13 Şubat'ta başlıyor!

13. !f İstanbul 13 Şubat'ta başlıyor!
13. !f İstanbul 13 Şubat'ta başlıyor!
13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, bu yıl da ödüllü ve çok konuşulan filmleri Türkiye'ye getiriyor.

Radikal.com.tr - 13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, bu yıl da ödüllü ve çok konuşulan filmleri Türkiye ’ye getiriyor, partileriyle şehri ayağa kaldırıyor, etkinlikleriyle dünyamızı değiştirmeye devam ediyor. !f İstanbul, 13 Şubat’ta İstanbul’dan yola çıkıyor, 27 Şubat-2 Mart 2014 tarihlerinde de Ankara ve İzmir ’e uğruyor!

***ÖDÜLLÜ SORU: Yılın merakla beklenen filmlerinden “Nymphomaniac” ın yönetmeni kimdir? Doğru cevabı "radikaldenkazan@radikal.com.tr” adresine gönderin, "13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali" filmlerinden birine çift kişilik davetiye kazanın!

Festival, 13-23 Şubat 2014 tarihlerinde İstanbul’da, 27 Şubat-2 Mart 2014 tarihlerinde ise Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek. !f İstanbul bağımsız sinemanın en iyilerini, yılın çok konuşulan ve bol ödüllü filmlerini sinemaseverlerle buluştururken, !f music partileriyle İstanbul’un eğlence hayatına alternatif olacak, !f ² ile de 30 şehre film götürecek.

13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 13-23 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da Beyoğlu Cinemaximum Fitaş, İstinye Park Cinemaximum, Cinemaximum Budak; 27 Şubat-2 Mart tarihlerinde de Ankara Cinemaximum Armada ve İzmir’de ise Cinemaximum Konak Pier sinemalarında gerçekleşecek.