25 bin civciv telef oldu

25 bin civciv telef oldu
25 bin civciv telef oldu
Düzce'de bir kümeste çıkan yangında 25 bin civ civ öldü

Hasan KAYA

DÜZCE - Düzce’nin Tokuşlar Mahallesi’ndeki bir kümeste elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında 25 bin civciv öldü. Yangın, saat 13.30 sıralarında Düzce merkeze bağlı Tokuşlar Mahallesi’nde İsmail Arif Coşkulu’ya ait kümeste meydana geldi. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen kıvılcımlar, yerde serili olan talaşlara sıçrayınca çıkan alevler hızla yayıldı. Kümes sahibinin itfaiyeye haber vermesinin ardından olay yerine gelen Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri alevlere müdahale etti. Yangında 25 bin civciv telef, olurken kümes kullanılamaz hale geldi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.(dha)


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  Soruşturma

  ,

  elektrik

  ,

  müdahale

  http://www.radikal.com.tr/108697110869712

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  erkek civciv - O D

  üzüldüyseniz bu soruya cevap verin: ERKEK CIVCIVLER NEREDE?..... 25000 DİŞİ civciv ölmüş... bu demektir ki 25000 erkek civciv de varmış, çünkü bunlar yarı yarıya dişi erkek doğarlar... e peki nerede bu 25000 erkek civciv? sanayi tipi yumurta yenildikçe her tavuk olmaya doğan civciv için 1 erkek civciv öldürülmekte... 'kazara' değil.. bilerekten. Gerçekten üzülmüşmüydünüz bu haber için? ya şimdi? peki hep ölenler için?

  onemsiz - KaşıklıVoyvoda

  Olen civciv, tavuk ya da en genel seklinde diger hayvanlar olunca telef olmus oluyor. 25 bin canli yanarak olmus, yanmanin verdigi o muthis acinin her saniyesini yasamis ama kimin umrunda...