50. yıla yakışan kutlama

50. yıla yakışan kutlama
50. yıla yakışan kutlama
Ali Kocatepe, 50'inci sanat yılını önceki akşam Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde kutladı. Sanatçıya bu özel gecesinde Nükhet Duru'dan Ayşegül Aldinç'e Bülent Ortaçgil'den Pamela'ya birçok usta müzik adamı ve yorumcu eşlik etti. Hürriyet'ten Sayit Durmaz'ın izlenimleri...

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ali Kocatepe, “Buralara hep doğru adımlar atarak geldim, her zaman dost biriktirmeye çalıştım. Sağ olsunlar onlar da beni kırmadılar, bu özel gecede bana eşlik edecekler. Dostlarım ve müzik severlerle birlikte çok güzel bir gece yaşayacağımıza inanıyorum” dedi.
50. sanat yılı nedeniyle birçok ünlü isim konuk sanatçı olarak geceye katıldı. Kocatepe’yle sahneyi paylaşanlar arasında eşi Aysun Kocatepe, Ayşegül Aldinç, Boğaziçi Caz Korosu, Bülent Ortaçgil, Modern Folk Üçlüsü, Nilüfer, Nükhet Duru, Özdemir Erdoğan, Pamela ve Yüksek Sadakat de vardı. Aslı Omağ, Ayça Tekindor, Ayta Sözeri, Barbaros Uzunöner, Barış Hayta, Engin Hepileri, Ezo, Hakan Bilgin, Kemal Başar, Laçin Ceylan, Mert Fırat, Nila Fırat, Pamela, Ruhi Sarı, Selen Uçer, Vatan Şaşmaz ve Veysel Diker’den oluşan “Kocatepe Yazz Korosu” da Masis Aram Gözbek yönetiminde bir Kocatepe şarkısı yorumlayarak geceye renk kattı.


Ali Kocatepe’yi bu özel gecesinde Ertuğrul Özkök ve bir zamanlar ev arkadaşı olan Mehmet Y. Yılmaz da yalnız bırakmadı.
Ayşegül Aldinç, Ali Kocatepe, Nilüfer


Nükhet Duru, Ali Kocatepe


Ayşegül Aldinç