5'i bir lokantada

5'i bir lokantada
5'i bir lokantada
Uğur Yücel, Yavuz Turgul, Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ve Olgun Şimşek, önceki akşam Asmalımescit'teki bir restoranda buluştu. Kapıda bekleyen habercilerin "mekan kapandı, içeride kimse kalmadı" diye düşünmeleri için önce kapılar kapatıldı, ardından ışıklar söndürüldü.

RADİKAL- Uğur Yücel, Yavuz Turgul, Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ve Olgun Şimşek, önceki akşam Asmalımescit’teki bir restoranda buluştu. Kapıda bekleyen habercilerin “mekan kapandı, içeride kimse kalmadı” diye düşünmeleri için önce kapılar kapatıldı, ardından ışıklar söndürüldü.Ekip, gece sonunda görüntü vermemek için büyük çaba harcadı.

Mekandan çıkış sıkıntı yarattı

Sinema dünyasının önde gelen isimleri, önceki akşam Mari Restoran’da bir araya geldi. Uğur Yücel, Yavuz Turgul ve Olgun Şimşek’in bulunduğu yemeğe Kenan İmirzalıoğlu da sevgilisi Sinem Kobal’la katıldı. Akşam 20.00’de başlayıp 02.00’ye kadar devam eden sohbetin sonunda mekandan çıkmak ekip için hayli sıkıntılı oldu.

Kapıda bekleyen habercilerin “mekan kapandı, içeride kimse kalmadı” diye düşünmeleri için önce kapılar kapatıldı, ardından ışıklar söndürüldü.

Yaklaşık bir saat bu şekilde bekleyen Yücel, Turgul, Şimşek, İmirzalıoğlu ve Kobal, planın işe yaramadığını anlayınca pes edip oradan ayrıldı. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, mekan çıkışı araçlarının yanına gelip harçlık isteyen çocuklar yüzünden bir süre yola çıkamadı. (Behlül Aydın-Hürriyet)