Açık Radyo Şenliği başlıyor!

Açık Radyo Şenliği başlıyor!
Açık Radyo Şenliği başlıyor!
Bugün 10. yaşını kutlayan Açık Radyo 'Dinleyici Destek Projesi' adına sanat ve edebiyat dünyasının önde gelen isimleri bir araya geliyor.

Yayın hayatında 18. yılını geride bırakmaya hazırlanan Açık Radyo, bu yolun yarısından fazlasını, tam 10 yılını da dinleyicilerinin desteğiyle sürdürdü. Bugün , 30 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında 10. Açık Radyo Şenliği düzenleniyor. Etkinlik kapsamında Türkiye ’nin ‘duruşundan taviz vermeyen’ sanatçıları, kültür ve edebiyat insanları Açık Radyo’da bir araya gelecek.

Özel radyo yayınına katılacak konuklar arasında ise şu isimler var: Ata Demirer, Serra Yılmaz, Uğur Yücel, Buzuki Orhan Osman, Birsen Tezer, Laterna, Mehtap Meral, Büyük Ev Ablukada, Loca Luna, Levent Üzümcü, Ceylân Ertem, Cenk Erdoğan, Ediz Hafızoğlu, Gayda İstanbul , Marsis, Utkan'la Deniz, Cavit Murtezaoğlu ve Feryal Öney, Kırıka, Rasim Öztekin ve Rashit…

Dinleyiciler Nasıl Destek Olabilir?


Her yıl düzenlenen Dinleyici Destek Projesi ile Açık Radyo dinleyicisi radyosuna sahip çıkacak. Dinleyiciler seçtikleri programın istedikleri bir saatine veya istedikleri sayıda programa destek verebilecek. Yani dinleyiciler Açık Radyonun yayınını sürdürebilmesi için destek olabilecek.

Bunu da bir telefonla (0 212 343 41 41) ya da bir tıkla (www.acikradyo.com.tr) yapmak mümkün. Açık Radyo da seçtikleri programın başında ve sonunda adlarını anarak destekçilerine teşekkür edecek.