Acun hamile sevgilisinden ayrıldı

Acun hamile sevgilisinden ayrıldı
Acun hamile sevgilisinden ayrıldı
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yaklaşık beş yıldır birlikte olduğu, ancak ilişki yaşadığını bir türlü doğrulamadığı tasarımcı Şeyma Subaşı ile beraberliğini bitirdi.

İddialara göre aşkın sona erme nedeni; Şeyma Subaşı'nın üç aylık hamile olması ve Acun Ilıcalı'nın muhalefetine rağmen bebeğini doğurma konusunda ısrar etmesi. Çifte yakın kaynaklar; ikilinin bebek yüzünden düştükleri fikir ayrılığı nedeniyle bir süredir koptuklarını söyledi. Sabah gazetesinin  haberine göre; ayrılık iddiaları üzerine Şeyma Subaşı, konu hakkında bugüne kadar konuşmadığını, bundan sonra da açıklama yapmayacağını belirtti.


  http://www.radikal.com.tr/1134185113418510

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ACUN,ESI,COCUKLARI VE HAMILE SEVGILISI - 14Bernard

  Ilave etmek istedim.Medyada boy boy iki kadinin da resimleri ikiside birbirini biliyor.Sevgili Acunun evli oldugunu biliyor.Hamile kalmamanin yollarinida biliyordur tabii,Acun da aynen.Sevgili bir cocuk istemis nasil zengin oldugunu bir turlu anlayamadigim kisiden.O paralara bir ucdan ortak olmak istemis.Oooo lari duyuyorum da asla kabul etmem.Ask cocugu degil bu zavalli bebis,oyle olsa babasi olmacak da ayrilmaz bebisini kucaklardi.Hamile kadinlarin evine tlf.acip anasina babasina bildiren hekimler,bu sevgilinin anasina babasinada actimi tlf.acaba.Veya zengin adamin herseyi kabullenen karisina??Valla ne diyeyim kadin kendini korumaz,erkek kadina saygi duymaz ;Ciktik alamete gidiyoruz kiyamete.Sonra diyoruz genclik nereye.Ornek bu olursa genclik de onun arkasinda olur.Bence ikisi hakkinda da savcilik sorusturma acmali.Karisi neden savciliga basvuramiyor acaba.Bu gururu ayaklar altina alinmis kadin olmuyormu sizce?

  Radikal'in Dibe Vuruşu - rumuz hikaye

  Radikal'in böyle haberlere düşmesini anlamakta sıkıntı çekiyorum. Olay tıklanma ihtiyacı ise, gerçekten, açın sayfanızda bir 'tık köşesi', ne kadar istiyorsanız tıklayalım, 10, 20, 30... Ama haberlerinizdeki niteliği yerlere düşürmeyin.

  yaa - feritq

  zoraki cocuk yapicam senden parana konucam dersen iste birakirlar boyle yolda cocugunla. zorla degil hicbirsey.

  Tıklanmanın Dayanılmaz Hafifliği - perros

  dayanamadım açtım haberi okumadan yorum yazıyorum. böyle bir haberi sunuşunuzdaki iki yüzlü orta sınıf ahlakınızı kınıyorum. "medyadaki ünlü birinin sevgilisi varmış, onu hamile bırakmış, şimdi de evlenmeden hamile sevgilisini terketmiş. buyrun size sunuyoruz siz de istediğiniz gibi sınıflamaya sokun bu insanları." temalı bir ahlak anlayışı. "ben istediğim gibi yaşarım ama bu tür yaşam tarzına sahip olanları da yerin dibine sokarım" algısına sahip okur kitlesini de buraya çekmek amacınız. daha fazla tıklanmak. belki daha fazla tıklandınız ama var olan -ne kadar varsa artık- saygınlığınızı da bir o kadar yitirmektesiniz, bu tür bir habercilikle.

  Dimyat'a pirince giderken... - innsomniac

  Hukukende, etik olarakta evli iken bir başka kadınla nikahsız yaşanan ilişki = Zina'dır. Bunun etik olarakta, hukuksal olarakta karşılığı olan cezalar mevcuttur. Kızın hamile olmasına üzüldüm tabi, ama bu onun evli bir erkekle olduğu gerçeğini değiştirmez. İlişkinin başından beri de adamın evli olduğu belli, gizlenen bir durum değil. Demek ki asıl yapılması gereken, evli olduğunu bile bile ilişkiyi bir sonraki adıma taşımamakmış. Eğer mevcut evliliğinde sorun varsa, ve karşılıklı sevgiyi 3. kişi de buldu ise zaten boşanır. Bir zahmet sabırsız olmayıp, boşanmasını bekleyin. Hadi erkekler cinsellik peşinde gidiyor olsunlar, bayanlar hazır para ve kariyer peşinde koşmuyorlar mı? O zaman yaşanan durumda erkekler kadar kadınlarında (bilerek birlikte olanları kastediyorum) suçu vardır. Bu durumda da bir önceki yorumda yazan ETİK kurallar kadına da uygulanmalıdır. Dimyada pirince giderken evdeki bulgurdan olmuş, hepsi budur.

  kullan at - ahanda

  akp ve yandaşlarının en çok yaptıkları yöntem hiç şaşırmadım

  İkiyüzlülük - SDD

  Bu güruh kürtaja karşı değiller miydi? Her kürtaj bir Uludereydi falan. Demek ki bazı prensiplere münasip oldukları sürece sahip çıkıyorlar. Acun Bey AKPye ve Erdoğana desteğini her zaman belirttiği için bu vardayımda bulunuyorum.