Acun Ilıcalı: Bir de yabancı kanal alacağım

Acun Ilıcalı: Bir de yabancı kanal alacağım
Acun Ilıcalı: Bir de yabancı kanal alacağım
TV8'i satın alan Acun Ilıcalı, '32. Gün' programında yeni hedeflerini anlattı. Ilıcalı, ilerde "önemli bir ülkede bir numara olan kanalın sahibi olmak" istediğini söyledi.

TV8'i satın alarak Türkiye gündemine damga vuran Acun Ilıcalı, muhabirlikten medya patronluğuna uzanan televizyon yolculuğunu '32. Gün'de Umur Birand’a anlattı.

Türkiye’de kanal sahibi olmanın mutluluk verici olduğunu söyleyen Ilıcalı, medya patronluğunda hedef büyüttü. Bir sonraki hedefinin yurt dışında televizyon kanalı satın almak olduğunu açıklayan Ilıcalı, "Önemli bir ülkede bir numara olan kanalın sahibi olmak istiyorum. Tabii bunun için de bütün şartların oluşması lazım. Şartlar oluştuğu zaman , iyi hissedersem, Almanya 'da, İngiltere, İspanya'da çok büyük ekonomisi olan bir ülkede bir kanalın, birinci kanalın sahibi olmak isterim" dedi.

TV8 Haber Merkezi’ni kapattığı için eleştirilen Ilıcalı, Türkiye’deki rating savaşında dizi ve yarışma programlarının kurduğu hakimiyete ancak çok iddialı haftalık bir haber programın ortak olabileceğini söyledi. Ilıcalı, "Yarışma ve dizi dışında insanları ekrana bağlayacak bir şey göremiyorum. Bunun tek istinası çok iddialı ve iyi hazırlanmış bir haber programı olabilir" dedi.

Acun Ilıcalı'nın konuk olduğu '32. Gün', 5 Aralık Perşembe gecesi Kanal D’de yayınlanacak.

Acun iki büyük bombasını açıkladı

Acun Ilıcalı Saba Tümer'i transfer etti

Acun Ilıcalı: Başbakan'ı çok seviyorum, ekranda ölmek istiyorum

Acun'un TV8 alışverişi mahkemelik oluyor