Acun Ilıcalı: 'Duygu seni nasıl susturabiliriz?'

Acun Ilıcalı: 'Duygu seni nasıl susturabiliriz?'
Acun Ilıcalı: 'Duygu seni nasıl susturabiliriz?'
Büyük final öncesi Kıbrıs'ta bir araya gelen Survivor All Star yarışmacıları yüzleşme konseyinde kozlarını paylaştı. Duygu Çetinkaya'nın Bozok'la tartışması konseye damgasını vurdu.

Büyük final öncesi Kıbrıs'ta bir araya gelen Survivor All Star yarışmacıları yüzleşme konseyinde kozlarını paylaştı.

Survivor şampiyonu 2015 All Star kim kazandı?

Survivor All Star macerasından geriye kalanlar

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016'da kimler yarışacak?

Survivor bitti küslük bitti


Survivor All Star'dan ikinci hafta elenen gönüllüler yarışmacısı Duygu Çetinkaya'nın Bozok'la tartışması konseye damgasını vurdu. Duygu'nun ani çıkışının ardından Acun Ilıcalı defalarca uyarmasına rağmen genç kadını susturamadı. Bozok'u kadın düşmanı olmakla suçlayan Duygu sert tartışma esnasında ayağa kalkınca son damla da taşmış oldu. Acun Ilıcalı Duygu Çetinkaya'ya 'Seni nasıl susturabiliriz?' diye sordu. Duygu'nun cevabı 'Beni gönderebilirsiniz' oldu. Bu cevap üzerine Acun Ilıcalı, Duygu Çetinkaya'yı yayından çıkardı. Ilıcalı ardından seyircilerden yaşanan gerginlik için özür diledi.

Survivor Begüm'ün aşk bilmecesi

Survivor'da aşk, cinsellik ve hijyen
 

Survivor'da kaybetti aşkta kazandı

 


  http://www.radikal.com.tr/139016813901681

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  SMS Şampiyonu Merve - user406374

  Ağlayarak, kendini acındırarak, dindar havalara girip temel duyguları istismar ederek şampiyon olacak. Bu arada bundan daha doğal bir şey olamaz. Çünkü o da biliyor bu halkta neyin çalıştığını. Konu şu ki bu tür bir Eyyamcılığa kaybedecek olması Turabinin yarışmanın şampiyonu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Merveciler için üzgünüm.. :)