Acun Ilıcalı: 'Yeni mi insan oldunuz?'

Acun Ilıcalı: 'Yeni mi insan oldunuz?'
Acun Ilıcalı: 'Yeni mi insan oldunuz?'
Ada'da sular durulmak bilmiyor. Yarışmacılar arasındaki tartışmaya Acun Ilıcalı'da bir serzenişle katıldı: 'Yeni mi insan oldunuz?'


Ada’da sular durulmak bilmiyor. Yarışmacılar arasındaki tartışmaya Acun Ilıcalı’da bir serzenişle katıldı: ‘Yeni mi insan oldunuz?’

Dokunulmazlık ödülünü kazanan Gönüllüler takımı konseye rahat bir şekilde gittiler. Ilıca'lının söz verdiği Turabi, geçtiğimiz haftalarda yaşanan olaylar üzerine "Edebim el vermez edepsizlik edene, susmak en güzel cevap edebi elden gidene" diyerek fazla konuşmayı tercih etmediğini vurguladı. Bunun üzerine söz alan Sahra ise Acun Ilıcalı'dan kinaye dolu bir cevap aldı.

Acun Ilıcalı: Kredi kartıyla Survivor çektim


Bu hafta gerçekleştirilen ödül oyunu, dokunulmazlık oyunu ve SMS oylaması sonuçları yine büyük bir heyecanın yaşanmasına neden oldu. İlk olarak yapılan ödül oyununda zorlu bir parkur sonrasında yapılan penaltı atışları sonrasında Gönüllüler Ünlüleri 10'a 9 yenerek döner ödülünün sahibi oldular. 

Survivor All Star'da Gönüllüler takımında Turabi ile Hasan arasındaki gerginlik devam ederken ikili arasındaki tartışmayı değerlendiren Acun Ilıcalı, Sahra ile Özlem'i örnek gösterdi.

Özlem ile yıldızı ilk zamanlarda barışmayan ve aralarında ağır tartışmalar yaşanan Sahra söz aldı. Sahra 'Biz Özlem'le insan olduğumuz için edeplice anlaştık' derken, Ilıcalı 'Yeni mi insan oldunuz? 4-5 hafta birbirinize demediğiniz kalmadı' diyerek hem Sahra'yı hem diğer yarışmacıları şaşırtan bir çıkış yaptı. 

Survivor yarışmacılarının çocukluk halleri

15 maddede Acun'un gol makinesi Survivor Serenay Aktaş

7 maddede Survivor'un istenmeyen güzeli Begüm Yücetan

 


  ETİKETLER:

  Acun Ilıcalı

  ,

  SMS

  ,

  Survivor

  ,

  Star

  ,

  Kredi

  ,

  gol

  ,

  ödül

  ,

  dolu

  ,

  acun

  http://www.radikal.com.tr/133480413348041

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ne seviyesiz bir yarışma - user1059152

  sırf insanları uyutmak için yapıldığını düşünüyorum