Acun Ilıcalı'dan Bu Tarz Benim operasyonu

Acun Ilıcalı'dan Bu Tarz Benim operasyonu
Acun Ilıcalı'dan Bu Tarz Benim operasyonu
TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Bu Tarz Benim için yeni bir karar alındı. Buna göre Cumartesi akşamı saat 20.00'de "Recep İvedik 3¨ filmi yayınlanacak.

Show TV’den TV8'e transfer olan 'Bu Tarz Benim”in Cumartesi geceleri ekrana gelen “Eleme Gece”leri artık yeni saatinde yayınlanacak.

Milliyet 'te yer alan habere göre Yapımını Production House’in üstlendiği jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in oturduğu, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği “Bu Tarz Benim”in Eleme Geceleri" artık yeni saatinde ekrana gelecek. TV8 Prime Time’da istenilen reytinge ulaşamadığı için 20.00-22.00 saat dilimine film koyma kararı aldı.

Buna göre Cumartesi akşamı saat 20.00'de “Recep İvedik 3¨ filmi yayınlanacak.

Bu Tarz Benim – Eleme Gecesi bu haftadan itibaren Cumartesi akşamları saat 22.00'de ekranlarda olacak. Bu haftaki eleme gecesinin konuk jüri üyesi ise Acun Ilıcalı.

Ayrıca geceye şarkıları ile Edis, Ece Seçkin, Erdem Kınay ve Merve Özbey konuk oluyor.

Sevimli ve Tehlikeli filminin galası yapıldı

Müge Ökmen de Bu Tarz Benim'i terk etti

Tayfun Atay yazdı. "Patronluk Acun'a yaramadı!"  http://www.radikal.com.tr/128775812877581

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  rekabet - user984218

  sanırım show tvdeki rekabeti kaybettiler..önce saat değişitirilir sonrada yayından kaldırılır.Tv 8 keşke magazin programları yapmak yerine belgesel kültür programlarına ağırlık verse ulusal kanallar arasında bu konuda büyük bir boşluk var