Acun Ilıcalı'dan Kaçak Gelinler sürprizi

Acun Ilıcalı'dan Kaçak Gelinler sürprizi
Acun Ilıcalı'dan Kaçak Gelinler sürprizi
Geçen yaz başlayan, kısa sürede büyük hayran kitlesi edinen ancak yayından kaldırılan Kaçak Gelinler dizisi sevenlerine sürprize hazırlanıyor. Dizinin oyuncuları bir video mesajı ile hayranlarına seslendi. Böylece Kaçak Gelinler'in yazın yeniden başlaması kesinleşti. Kaçak Gelinler ilk olarak Star TV'de yayınlanmış ardından TV 8'e transfer olmuştu.

Star TV'de geçen yaz başlayan ve kısa sürede sevilen Kaçak Gelinler dizisi, Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'e transfer olduktan sonra reyting kurbanı olmuştu. Ancak İzleyiciler tarafından yoğun istek üzerine dizi yayın hayatına devam etme kararı aldı. Bunun üzerine Kaçak Gelinler oyuncuları bir video mesajı ile hayranlarına seslendi.

Geçtiğimiz Ekim düşük reytingler nedeniyle final yapan ve hayranlarını üzen Kaçak Gelinler, yeniden sevenleriyle birlikte olacak. Dizinin yapımcısı sürpriz bir kararla diziyi tekrar yayınlama kararı aldı..

Başrollerinde Selin Şekerci,Açelya Topaloğlu,Deniz Baysal, Ege Aydan,Fırat Albayram,Furkan Andıç,Fırat Altunmeşe gibi isimlerin olduğu dizinin yaz aylarında yeniden başlaması kesinleşti.