@ubuget

Acun Medya'dan 'aynı ada' iddiasına yanıt yok

Acun Medya'dan 'aynı ada' iddiasına yanıt yok
Acun Medya'dan 'aynı ada' iddiasına yanıt yok
Dün Radikal'in gündeme getirdiği Dominik'te yarışmacılar 'aynı adada kalıyor iddiası üzerine toplanan Acun Medya'dan konuyla ilgili açıklama yapmama kararı çıktı.  
Haber: ÜMİT BUGET - umit.buget@radikal.com.tr / Arşivi

RADİKAL- Survivor Ünlüler-Gönüllüler son 10 yılın en iyi yarışmacılarıyla Dominik Cumhuriyeti’nde ‘hayatta kalma’ mücadelesine devam ediyor.

Yarışmacıların adada ne yaptıkları konusu izleyicinin en çok merak ettiklerinden. Merve Büyüksaraç’ın bize ‘ yemek veriyorlardı’ başlıklı davalı mülakatından sonra Survivor’daki yeme-içme mevzusu akılları uzunca bir müddet meşgul etmişti. Yiyecek içecek konusu hemen herkesin kafasında berraklaşmışken bu kez de Ünlüler-Gönüller ekibinin konaklama şartları kamuoyunun eni merak konusu oldu.

Dün Radikal’in, Blog yazarı Gurukafa ve BilgiManya’nın verilerine dayandırdığı ‘Survivor'da Ünlüler'le Gönüllüler aynı adada yaşıyor!’ haberi ses getirdi. İddiaya göre Gönüllüler ve Ünlüler aynı adada ama farklı plajlarda kalıyorlar. Aralarındaki mesafe de 700 metre kadar… 

Survivor'da Ünlüler'le Gönüllüler aynı adada yarışıyor!

Turabi ödül oyununda diskalifiye oldu


ACUN MEDYA ’DAN AÇIKLAMA YAPMAMA KARARI

Acun Medya dün bu konuyla ilgili açıklama yapmak üzere toplandı ama toplantıdan açıklama yapmama kararı çıktı.

Acun Medya’nın bu tür konulardaki daha önceki reflekslerine baktığımızda bu konuda açıklama yapmamayı tercih etmesi de bir yanıt olarak düşünülebilir.

Teknik ve lojistik anlamda aynı adada yaşamaları bir gereklilik olması çok mümkün. Bunun bir televizyon programı olduğunu da unutmamak lazım. Ama dün yaptığımız habere gösterilen ilgiye baktığımızda Acun Ilıcalı’nın 'Sizi adalarınıza gönderiyorum' cümlesi belli ki izleyenlerin üstünde etki yaratmış ve beklentiyi yükseltmiş. İnsanlar kafasında dört başı mamur iki ada hayal ediyor.

Son tahlilde eldeki verilere baktığımızda sanki duman ateş olan yerden tütüyor. Belki Acun Medya önümüzdeki günlerde açıklama yapmama kararından vazgeçer ve ‘yarışmacılar aynı adada mı kalıyor?’ sorusu daha net bir yanıt bulur.

Acun Ilıcalı: Kredi kartıyla Survivor çektim

Survivor'da neler yasak?