Addams Ailesi gibi

Addams Ailesi gibi
Addams Ailesi gibi

Kardashian sitesine Bu zamana kadarki aile resimlerimiz arasında en çok bunu sevdim, ne de olsa yeğenim küçük Mason da aramızda! diye yazdı.

Reality-show yıldızı Kim Kardashian ve ailesi, yeni yılda hayranlarını sevindirmek için özel çekim yaparak, kartpostal olarak piyasaya sürdü

Küçüklüğünden beri geleneksel olarak her yıl aile resmi çektirdiklerini, ancak artık şöhret oldukları için bunları paylaşmanın ‘boynunun borcu’ olduğunu belirtiyor Kim Kardashian. ‘Keeping Up with the Kardashians’ adlı şovun yıldızı, sitesinde “Bu zamana kadarki aile resimlerimiz arasında en çok bunu sevdim, ne de olsa yeğenim küçük Mason da aramızda!” diye bir de not düşmüş. Fotoğraflara imza atan Nick Saglimbeni’ye de teşekkür eden Kardashian, 13 ve 14 yaşındaki kız kardeşleri Kylie ve Kendall’ın ne kadar büyüdüklerine ve ‘seksi’ olduklarına da dikkat çekiyor.
Paris Hilton’ın en yakın arkadaşı olarak ismini duyuran, daha sonra sevgilisiyle çektiği seks kasetini sızdırarak ününü perçinleyen Kim Kardashian, 2008’den beri aile üyeleriyle birlikte çektiği reality-show’da günlük maceralarını izleyicilerle paylaşıyor.