Adele: Playboy dergisine poz vermem teklif edildi

Adele: Playboy dergisine poz vermem teklif edildi
Adele: Playboy dergisine poz vermem teklif edildi
Yeni çıkardığı Hello adlı "single"ı ile müzik listelerinde 1. Sıraya oturan şarkıcı Adele, sayısız kez Playboy dergisine poz vermesi için teklif geldiğini söyledi.

Rolling Stones dergisinin yeni sayısına konuşan Adele, “Ama benden bunu kadın olduğum için mi yoksa kilolu olduğum için mi istiyorlar bilmiyorum” şeklinde konuştu.

Bir çocuk annesi olan 27 yaşındaki Adele, “Zayıf olsaydım öyle pozlar verip vücudumu sergiler miydim? Muhtemelen hayır. Çünkü benim vücudum benim vücudumdur.” Dedi.

Sevilen şarkıcı dış görünüşü ile ilgili konuşmasına şunları da ekledi: “Bazen şüpheye düşüyorum, eğer kilolu olmasaydım bu kadar başarılı olabilir miydim?”

Adele, ayrıca röportajda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda da bulundu. "Kariyerim benim hayatım değil, hobimdir" diyen şarkıcı, "İnsanlar benim ünlü olmaktan nefret ettiğimi düşünüyorlar. Ama öyle değil. Bundan gerçekten korkuyorum. Çünkü şöhret zehirli bir şey ve onun girdabında kaybolmak gerçekten çok kolay."

Adele şu an hayatındaki en önemli insanların uzun süredir birlikte olduğu Drop4Drop adlı hayır kurumunun CEO’su olan 41 yaşındaki Simon Konecki ile üç yaşındaki oğlu Angelo olduğunu da söyledi.

Ünlü şarkıcı sözlerine şöyle devam etti: "Bir daha asla sadece kendim olmayacağım. Ben bir anneyim ve çok ciddi bir ilişki içindeyim. Ama bunun tek bir anından bile pişman değilim."

Herkesin kendisini Simon Konecki ile evli sandığını söyleyen Adele, "Oysa bunu milyonlaca kez söyledi. Biz evli değiliz. Ama birlikteyiz. Hiç ayrılmadık. Asla birbirimizi bırakmadık" dedi.
ADELE KİMDİR?

Adele, İngiliz şarkıcı-söz yazarı ve müzisyendir. 2006'da bir arkadaşının Adele'e ait bir demoyu Myspace'e göndermesinden sonra XL Recordings, şarkıcıya bir kayıt sözleşmesi teklif etti. Bir sonraki yıl, BRIT Ödülleri'nde "Eleştirmenlerin Seçimi" ve BBC'nin "2008'in Sesi" ödülünü kazandı. İlk albümü 19 ile Adele hem ticari başarı hem de eleştirmenlerin takdirini kazandı. Albüm, Birleşik Krallık'ta bir numaradan giriş yaptı ve dört defa platin kazandı.
İkinci stüdyo albümü 21, 2011'in başlarında piyasaya sürüldü. Albüm, iyi eleştiriler aldı ve çıkış albümünün elde ettiği başarıyı geçti. Bu albümle Adele, Yılın Albümü dâhil olmak üzere altı Grammy Ödülü kazandı ve böylece bir gecede en çok Grammy Ödülü kazanan kadın şarkıcı olarak Beyoncé ile eşit oldu. Ayrıca albüm Brit Ödülleri ile Amerikan Müzik Ödülleri dâhil olmak üzere çeşitli ödül törenlerinden birçok ödül kazandı. 21 albümü, İngiltere'de on altı defa platinum ile belgelendi. Amerika Birleşik Devletleri'nde ise albüm, 1985 yılından bu yana herhangi bir albümden daha uzun süre zirvede kalma başarısını elde etti.

Ünlü sanatçı, Amerika ve İngiltere'deki listelerde en çok ve en uzun süre 1 numara olan kadın sanatçı albümü ünvanını aldı. Her yıl artan başarısına İngiltere'de bir yılda 3 milyondan daha fazla albüm satışı yaparak başarı katan sanatçı olarak zirveye adını kazıdı.

2014 yılında “Make You Feel My Love” adlı parçası Spotify tarafından en mükemmel aşk şarkısı olarak açıklandı.