Adele'i gören tanıyamadı

Adele'i gören tanıyamadı
Adele'i gören tanıyamadı
Kırmızı dudaklar, upuzun takma kirpikler ve gözalıcı bir elbise... İş kırmızı halıdan yürümeye geldiğinde, İngiliz şarkıcı Adele'i böyle görmeye alışkınız. Ancak Adele, Londra'da alışveriş yaparken spotların altındaki görüntüsünden oldukça farklıydı.

Kırmızı dudaklar, upuzun takma kirpikler ve gözalıcı bir elbise... İş kırmızı halıdan yürümeye geldiğinde, İngiliz şarkıcı Adele’i böyle görmeye alışkınız. Ancak Adele, Londra’da alışveriş yaparken spotların altındaki görüntüsünden oldukça farklıydı.

25 yaşındaki şarkıcı, geçen aylarda dünyaya gelen oğlu Angelo kucağında siyah taytı ve kahverengi pançosuyla oldukça sade bir görüntüdeydi. Makyaj yapmayan ve saçlarını tepesinden topuz yapan şarkıcıyı bu haliyle görenler Adele olduğunu ilk bakışta anlamadı.

Mobilya bakarken görüntülenen Adele’i tanımakta güçlük çektiğini söyleyen mağaza sahibi ise “Mobilya bakmak için geldi. Birkaç bir şey baktı ama uzun kalmadı, bir şey de almadı. Başta tanımakta güçlük çektim” dedi.

‘Someone Like You’ şarkısıyla dünya çapında üne kavuşan Grammy ödüllü şarkıcı, geçen yıl nişanlısı Simon Konecki’den çocuk sahibi olmuş ve bu nedenle müziğe bir süre ara vermişti.