Adriana Lima'dan tweet: Antalya'da görüşürüz

Adriana Lima'dan tweet: Antalya'da görüşürüz
Adriana Lima'dan tweet: Antalya'da görüşürüz
Bu ay içinde Antalya'ya gelecek olan manken Adriana Lima, twetter'dan hayranlarına 'Antalya'da görüşürüz' öesajı attı.

ANTALYA - Brezilyalı ünlü top model Adriana Lima, Antalya’da 8- 14 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek Dosso Dossi Fashion Show’da podyuma çıkmasına günler kala twitter’dan heyecanını takipçileriyle paylaştı. Dünyanın her yerinden yaklaşık 800 bin takipçisi bulunan Lima, hem Türkiye ’nin hem de Antalya’nın tanıtımını yaptı.

Antalya’daki Dosso Dossi Fashion Show kapsamında 9 Ocak’ta podyumda yürüyecek olan dünyaca ünlü top model Adriana Lima, önceki akşam twitter’daki hebasından duyduğu heyecanı paylaştı. Antalya Expo Center’da düzenlenecek defilede 4 ayrı kıyafet sergileyecek olan Adriana Lima, ’Merhaba Türkiye’ diyerek başladığı mesajında, "9 Ocak’taki Dosso Dossi Fashion Show’da olacağım için çok heyecanlanıyorum. Antalya’da görüşürüz" dedi.

Lima, yaklaşık 800 bin hayranıyla paylaştığı mesajı kısa süre içinde 1186 kişi tarafından ’retweet’lendi.

SAMET'E JEST YAPMIŞTI
Lima, geçtiğimiz ay da Fenerbahçe ’nin eski tercümanı Samet Güzel ile çektirdiği fotoğrafını instagram sayfasından paylaşmıştı.

Samet Güzel’in “Hâlâ mı doğru mu Samet? Beyler ağlayın bence” diyen takipçisine kahkaha atarak karşılık vermesiyle ‘doğru mu Samet’ sözü sosyal medyada yine günün konusu olmuştu.