Afrika'dan yeni Justin Bieber...

Afrika'dan yeni Justin Bieber...
Afrika'dan yeni Justin Bieber...

10 yaşındaki Afrikalı bir çocuğun elinde gitar, büyüleyici bir sesle şarkı söylediği video dokuz yıl önce çekilmiş ve YouTube’a düşmüştü. O çocuk şimdi 19’unda ve peşinde dev plak şirketleri olan, Justin Bieber ile kıyaslanan bir isim. Vicus Visser ile tanışın...
Heidedal kasabasında yaşayan Vicus yıllar önce ‘These Arms’ şarkısını seslendirdiği günle ilgili, “Videoyu çeken arkadaşıma kızmıştım. Şimdi gülümsüyorum” diyor. Klibin YouTube’da yayımlanmasının ardından Sony Epic Plak Şirketi’nden Omar Grant, Facebook ’a not bırakmış: “YouTube’da keşfettiğimiz yetenekli bir genç için yardıma ihtiyacımız var.” İki yıl önce ulaşılan Vicus’un menajeri Rina Broomberg “Vicus; Atlantic, Universal ve Sony’den teklif aldı” demiş ama Vicus önceliği okul olduğu için teklifleri reddetmişti.
Johannesburg’a taşınan Vicus şu ara sınavlarını bitiriyor, bir plak şirketiyle anlaştı, performansları sürüyor. Justin Bieber’la kıyaslanmasıyla ilgili “Bieber büyük bir ikon. Ama onun gölgesinde kalmak istemiyorum, Vicus Visser olarak parlamak hedefim” diyor.


  ETİKETLER:

  Facebook

  ,

  Justin Bieber

  ,

  Çocuk

  ,

  Okul

  ,

  genç