Ağustosta her gece 'yıldızlı'

Ağustosta her gece 'yıldızlı'
Ağustosta her gece 'yıldızlı'
Turkcell'in 20. yılı şerefine bir aya yayılan etkinlik kapsamında George Dalaras'tan Monica Molina'ya Nükhet Duru-Timur Selçuk'tan Birsen Tezer- Bülent Ortaçgil'e Volkan Konak, Şebnem Ferah'a müziğin dev isimleri Harbiye Açıkhava'da olacak.

Pera Event organizasyonuyla gerçekleşecek Turkcell Yıldızlı Geceler konser serisi, adı üzerinde müziğin yıldızlarını 1-31 Ağustos tarihleri arasında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ağırlayacak. 

ÖDÜLLÜ SORU: 'Turkcell Yıldızlı Geceler'de sahne alacak George Dalaras hangi kentte dünyaya gelmiştir?

Doğru cevabı, "radikaldenkazan@radikal.com.tr” adresine gönderen 1. 5. 10. 25. ve 50… takipçimiz 'Turkcell Yıldızlı Geceler'in 16-30 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek olan konserlerinden birine çift kişilik davetiye kazanıyor!

Önemli Uyarı: İsim, soy isim, adres ve telefon numaranızı da cevabınız ve katılmak istediğiniz konser ile beraber yukarıdaki mail adresine göndermeniz önemle rica olunur! (İletişim bilgileri olmayan yanıtlar dikkate alınmayacaktır.)


Turkcell’in 20. yılı şerefine bir aya yayılan hayli kapsamlı bir program sunan konser serisinin açılışını 1 Ağustos’ta sahne şovlarıyla da adından söz ettiren süperstar Ajda Pekkan yapacak. Emma Shapplin, Monica Molina, Iyeoka, George Dalaras gibi müziğin uluslararası yıldızlarının yanı sıra aralarında Nükhet Duru-Timur Selçuk, Birsen Tezer- Bülent Ortaçgil, Erol Evgin, Ali Kocatepe, Cengiz Kurtoğlu, Volkan Konak, Şebnem Ferah, MFÖ, Candan Erçetin, Sertap Erener’in de olduğu 40’ı aşkın sanatçı ağustos boyunca Harbiye Açıkhava’da olacak.
Karadeniz Gecesi kapsamında Fuat Saka, Niyazi Koyuncu ve Karmate’nin sahneye çıkacağı etkinlik kapsamında Ali Kocatepe de 50. sanat yılını sanatçı dostlarıyla birlikte Açıkhava’da kutlayacak. 

YARIŞMA KAPSAMINDA GEÇERLİ OLAN KONSERLER (16-30 AĞUSTOS):

Ferhat Göçer           16 Ağu.14
Candan Erçetin       21 Ağu.14
Kenan Doğulu         22 Ağu.14
Volkan Konak         26 Ağu.14
Yasmin Levy           28 Ağu.14
George Dalaras      29 Ağu.14
Şebnem Ferah        30 Ağu.14Müzikseverlerin Hande Yener ve Yavuz Bingöl’ü (Öykü Gürman ve Serkan Çağrı’yla birlikte) senfonik orkestra eşliğinde izleme fırsatı bulacağı Turkcell Yıldızlı Geceler’de Kurtalan Expres eşliğinde Şevval Sam, özel konuğu Lara Fabian eşliğinde Mustafa Ceceli de sahneye çıkacak. Tüm Turkcell Yıldızlı Geceler konser biletleri Biletix’ten edinilebilir.

11 Ağustos: Karadeniz Gecesi: Fuat Saka, Niyazi Koyuncu ve Karmate
12 Ağustos: Şevval Sam-Kurtalan Expres
13 Ağustos: Mustafa Ceceli (özel konuk: Lara Fabian)
14 Ağustos: Sibel Can
15 Ağustos: Erol Evgin
16 Ağustos: Ferhat Göçer-Symphonie D’orient Project
18 Ağustos: Yavuz Bingöl, Öykü Gürman ve Serkan Çağrı (senfonik konser)20 Ağustos: Söz-Müzik Ali Kocaptepe (50. Altın Yıl özel konseri)
21 Ağustos: Candan Erçetin
22 Ağustos: Kenan Doğulu
23 Ağustos: Funda Arar
25 Ağustos: Hande Yener (senfonik konser)
26 Ağustos: Volkan Konak
27 Ağustos: Nükhet Duru-Timur Selçuk
29 Ağustos: George Dalaras-Rembetiko Umplugged30 Ağustos: Şebnem Ferah
31 Ağustos: 2CELLOS