@ubuget

Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a veda etti

Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a veda etti
Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a veda etti
Survivor'un üçüncü eleme haftası büyük bir sürprize sahne oldu ve ada kadrosuna Nihat Doğan'ın yerine dahil olan Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a veda etti.
Haber: ÜMİT BUGET - umit.buget@radikal.com.tr / Arşivi

RADİKAL- Survivor’da sürprizler yaşanmaya devam ediyor. İlk hafta yarışmanın favori isimlerinden Duygu’nun elenmesinin ardından üçüncü eleme haftasında da yarışmaya son anda Nihat Doğan’ın yerine dahil olan geçen hafta palayla ayağı kesilen Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle adaya veda eden isim oldu.

SERENAY MERVE’NİN KARŞISINA BİR İSİM SÖYLEYECEKTİ AMA…
Acun Ilıcalı Konsey’de SMS birincisi olarak Seranay’ı anons ettikten sonra bir açıklama yapacağını duyurdu. Normal prosedürde Serenay’ın Merve Oflaz’ın karşısına bir isim çıkarması ve seyircilerden az mesaj alan kişinin adaya veda etmesi gerekiyordu.


AHMET DURSUN SÜRPRİZİ
Fakat Acun Ilıcalı midesinde yaşadığı problem nedeniyle doktorların verdikleri  raporda  Ahmet Dursun’un belirli aralıklarla yemek yemesi gerektiği fakat yarışma kuralları nedeniyle bunun mümkün olmadığını bu nedenle adaya veda edecek ismin Ahmet Dursun olduğunu söyledi.

Survivor'da Ünlüler'le Gönüllüler aynı adada yarışıyor!


ÜZERİMDE BİR UĞURSUZLUK VAR…
Ahmet Dursun yarışmada finali hedeflediğini ancak, adaya geldiği günden beri üzerinde bir uğursuzluk olduğunu söyledi. Ahmet Dursun ve Merve Aydın ’ın vedalaşması duygusal anlara sahne oldu…


ÖNCE AYAĞI, SONRA MİDESİ...
Nihat Doğan, Survivor kadrosundan çıkarıldıktan sonra son dakikada ünlüler kadrosuna dahil olan Ahmet Dursun ilk haftalarda oyunlardaki formsuzluğuyla dikkat çekmişti. Dursun daha sonra da kendilerine ufak bir baraka yapmak isterken yaşanan kazada palaya basarak ayağını kesen eski futbolcuya dikiş atılmış Ahmet Dursun takımıyla birlikte yarışmalara katılamamıştı.

Acun Ilıcalı: Kredi kartıyla Survivor çektim


MERVE OFLAZ’A ‘SIRA SENDE’ DEMİŞTİ
Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununu gönüllülerin kazanmasının ardından Ünlüler'den bir ismin adaya veda edeceği kesinleşmiş 11 kişilik takımda 6 kişi 'Fulya Keskin' ismini yazarken 5 kişi de Ahmet Dursun ismini yazmıştı. İkili son oya kafa kafaya girmiş, oy kasesinden çıkan son isim Fulya'nınki olunca Ahmet Dursun tabiri caizse direkten dönmüştü.


AHMET DURSUN’UN BU KADAR OY ALMASI BEKLENMİYORDU
Ahmet Dursun'un Ünlüler'in ilk eleme haftasında bu kadar çok oy alması beklenmiyordu. Dursun oylamada için Fulya'nın ismini yazarken önümüzdeki hafta da Merve Oflaz'ın ismini yazacağını işaret etmiş, ‘Hepinizi tek tek göndereceğim’ demişti.

Survivor'da neler yasak?


MERVE OFLAZ’IN İSMİNİN YAZILDIĞI HAFTA AHMET DURSUN GİTTİ
Aslına bakılırsa Ahmet Dursun’un dediği oldu ve adadan gitmesi için arkadaşlarının en çok tercih ettiği isim Merve Oflaz oldu. Fakat Ahmet Dursun’un beklenmedik rahatsızlığı adadan Oflaz yerine kendisinin gitmesine neden oldu.