Ahmet Hakan'dan Aysever'e tepki: Ben çanakçı mıyım?

Ahmet Hakan'dan Aysever'e tepki: Ben çanakçı mıyım?
Ahmet Hakan'dan Aysever'e tepki: Ben çanakçı mıyım?
Enver Aysever'in "Çanak soru sormadığım için programım haftada bir güne düşürüldü" sözlerine Ahmet Hakan'dan yanıt geldi: "Ben de program yapıyorum. Bu durumda çanakçı mı oluyorum?"

RADİKAL - Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan bugünkü yazısında, CNN Türk'te 'Aykırı Sorular' programını sunan televizyoncu Enver Aysever'e tepki gösterdi.

Enver Aysever, Hürriyet'ten Ayşe Arman'a verdiği ve dün yayınlanan röportajda programının haftada bir güne düşürülmesini "çanak soru sormadığım soru sormamı yasakladılar" diyerek yorumlamıştı.

Aysever'in CNN Türk ile ilgili sözlerine, aynı kanalda program yapan Ahmet Hakan'dan sert bir yanıt geldi.

Hakan, "Enver Aysever'e bir çift sözüm var" başlıklı köşe yazısında, kendisinin de yıllardır CNN Türk'te program yaptığını ve kendi program sayısının düşürülmediğini belirterek, "Bu durumda ben 'çanakçı' mı oluyorum?" diye sordu

Ahmet Hakan, medyada düşündüğünü yazdığı için işten atılan pek çok gazeteci olduğunu anımsatıp, bunu kullanmaya çalışanların gerçek gazetecilere ayıp ettiğini de ekledi.

AYSEVER'DEN YANIT

Aysever, Ahmet Hakan'a Twitter hesabından yanıt verdi. Aysever, mesajında "Tarafsız Bölge" cnntürk'ün başarılı bir programı. Umarım bu iklimde İDARİ BİR KARARLA kaldırılmaz. Allah kendisine soru bereketi versin." ifadelerine yer verdi.

Yazının tamamı: http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/73/Ahmet-Hakan/60985/Tarif-edilmez-bir-mutluluk