Ahu Yağtu-Cem Yılmaz çifti yeni yıla bekar girdi


Ahu Yağtu-Cem Yılmaz çifti yeni yıla bekar girdi

Ahu Yağtu-Cem Yılmaz çifti yeni yıla bekar girdi
Ünlü şovmen Cem Yılmaz ile eşi Ahu Yağtu, 2014'e 8.5 saat kala, yapılan sürpriz bir duruşma ile "resmen" ayrıldı. Çift, 15 dakika süren duruşmada boşandı.

2012'de nikah masasına oturan ve Kemal adını verdikleri bir çocukları bulunan Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu, Beykoz Aile Mahkemesi'nde önceki gün görülen duruşmayla boşandı. Cem Yılmaz, pazartesi akşamı avukatı Çetin Yüksel aracılığıyla anlaşmalı boşanma dilekçesini UYAP üzerinden Beykoz Aile Mahkemesi'ne gönderdi. Boşanma davasını açan taraf olan Yılmaz, gerekçesini ise "Evlilik birliğinin temelden sarsılması" olarak gösterdi. Dilekçenin mahkemeye ulaşmasının ertesi günü ise Beykoz Adliyesi, "sürpriz" bir duruşmaya tanık oldu. Yılın son günü ve mesai bitimine dakikalar kala, ünlü çift ayrı ayrı adliyeye geldi. Beraberlerinde avukatları olan taraflardan adliyeye ilk gelen Ahu Yağtu oldu. Ardından ise Cem Yılmaz adliyeye giriş yaptı. Aile Mankemesi Hakimi Nazan Güçkan'a boşanmak için hazır olduklarını belirten çift, duruşma yapılmasını istedi. İki tarafın da boşanmak istediklerini beyan etmeleri üzerine Hakim Güçkan, çifti anlaşmalı olarak boşadı.

Cem Yılmaz'ın boşanmak için Ahu Yağtu'ya 3 daire, lüks bir cip ve oğlu Kemal için aylık 15 bin lira nafaka verdiği iddia edildi. Cem Yılmaz'ın Yağtu'ya, kendisine iş kurması için yüklü bir ödeme yapacağı da iddialar arasında.

CEM YILMAZ'IN BOŞANMANIN ARDINDAN YAPTIĞI İLK ŞEY
Yılın son günü boşanan Cem Yılmaz, akşamki yılbaşı kutlamasını eski sevgilisinin barında Ferzan Özpetek ile yaptı. Ahu Yağtu'dan boşanan Cem Yılmaz, eski sevgilisi Lal Dedeoğlu'nun işlettiği Karaköy'deki Bej Bar'a yalnız geldi. Ünlü komedyen yeni yıla daha sonra yanına gelen ünlü yönetmen Ferzan Özpetek ile birlikte girdi. (Habertürk-Hayati Arıgan)