'Ailenin zincirleri kıran küçük kızıyım'

'Ailenin zincirleri kıran küçük kızıyım'
'Ailenin zincirleri kıran küçük kızıyım'

En son 2011’de ‘Başrolde Aşk ’ dizisinde izlediğimiz oyuncu Vildan Atasever, ekim sayısı için InStyle dergisinden Buket Baydar’a hakkında bilinmeyenleri anlattı. Bir süredir, eşi İsmail Hacıoğlu’yla birlikte İstanbul ’un daha sakin yerlerinde yaşamayı tercih ettiğini anlatan Atasever, kendini, ailenin ‘zincirleri kıran küçük kızı’ olarak tanımlıyor.
Bu dikkafalı özelliğiyle ailede kendinden sonra gelenler için de kolaylık sağladığını düşünen ünlü oyuncu, dikkafalılığının artık ani bir parlama halinden çıkıp çok daha sakin bir hale bürünmesinden de memnun: “Eskiden hemen silip atardım, şimdi silip atmak değil de onu tamir etmenin peşindeyim. Her şeyin, kendini değiştirmekle başladığını öğrendim.”
Ruh halinde gün geçtikçe daha da netleşen Atasever, söz modaya ve stiline geldiğinde tam tersi bir tavır sergilediğini gülerek anlatıyor: “Karmakarışık bir giyim tarzım var. Zaman zaman dolabımda canlandırdığım karakterlerin kıyafetleri oluyor, böylelikle rolüme her an çalışabildiğimi hissediyorum. Dolabımda ve hatta hayatımda vazgeçemediğim parçalarım yok çünkü onlar her an yeni bir karakterle değişebiliyorlar. Ancak değişmezlerim ailem, eşim ve köpeğim Sabır”.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  aşk

  ,

  Ünlü

  ,

  ruh

  ,

  zaman