Ak Parti adayı 'Osmanlı Tahtı'na oturdu


Ak Parti adayı 'Osmanlı Tahtı'na oturdu

Ak Parti adayı 'Osmanlı Tahtı'na oturdu
Bursa'da geçirdiği kaza sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum kalan, Ak Parti'den milletvekili adayı Bennur Karaburun, seçim çalışmalarını sürdürürken saray kıyafetleri giyip tahta oturarak fotoğraf çektirdi.

RADİKAL- Bursa'da geçirdiği kaza sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum kalan, Ak Parti 'den milletvekili adayı Bennur Karaburun, seçim çalışmalarını sürdürürken saray kıyafetleri giyip tahta oturarak fotoğraf çektirdi.

Bursa'da geçirdiği trafik kazası sonucu felç olan 5.5 ay yoğun bakımda kaldıktan sonra nakledilen kök hücre ile ihtiyaçlarını tekerlekli sandalye ile karşılayabilir duruma gelen Bennur Karaburun,  Ak Parti tarafından 7 Haziran seçimlerde 9'uncu sıradan milletvekili adayı olarak gösterildi. Seçim çalışmalarını sürdüren Bennur Karaburun, Merkez Yıldırım İlçesi'nde düzenlenen Artvin Günleri'ne katıldı. Buradaki stantları gezen Karaburun cağ döner yedi, halk oyunları gösterisine katıldı. Osmanlı döneminde saray kıyafetleri giyerek tahta oturup hatıra fotoğrafı çektirdi.


Partisine ve kendisine olan ilgiden mutluluk duyduğunu açıklayan Karaburun, "Bizler de istikrarın ve hizmetlerin devamı için göreve hazırız. İnşallah halkımızın desteği ile çalışmaya, ülkemizi daha güçlü yarınlara taşımaya devam edeceğiz" dedi. DHA