AL-BENİ

Mavi Jeans yeni koleksiyonuyla kış aylarında da vazgeçilmez bir giysi olan kotu renklendiriyor.

  • Mavi Jeans yeni koleksiyonuyla kış aylarında da vazgeçilmez bir giysi olan kotu renklendiriyor. Yazın başlayan Mavi Menü uygulaması halen devam etmekte. Koleksiyonun nadide parçalarından ZAPP'ta her ürün birbirinden farklı, sahibine özel. ZAPP eski görünümlü değil, ikinci el gibi de durmuyor. Çok kullanılan yerlerde oluşan düzensiz çizgiler ponza taşıyla elde ediliyor. Her ZAPP'la ponza taşı da veriliyor. Bu sayede herkes pantolonuna istediği kadar ZAPP efekti katabiliyor. ZIFTT ise jean'i siyah giyinmek gereken ortamlara taşıyor. Yani artık siyah giymek zorunda olanlar da jean rahatlığını ve modern şıklığını yaşayabilir.
  • Bayram ve yılbaşı üst üste gelince çikolata, şeker komasına girmek kaçınılmaz
    oldu. Ama yediklerimizi görev kabilinden ağzımıza atıp durduğumuz için tadını çıkaramadık. Şimdi sakin kafayla iyi bir çikolatayı hak ettiğinize inanıyorsanız Elit bir lezzete uzanın. 1924 yılından beri bu
    işi yapan Elit şekerleme, draje ve klasik madlen çikolata söz konusu olduğunda ilk akla gelen markalardan. Antepfıstıklı, bademli, fındıklı, portakallı, incirli, üzümlü drajelerin yanı sıra Gökkuşağı ve Trio isimli sütlü çikolatalar, dolgulu şekerlemeler, Nostalji 1924 isimli şık metal kutusundaki özel çikolatalar ve Kayseri için özel olarak üretilen hindistancevizli sütlü çikolata 'Beni ye' diye bağırıyor.
  • Derishow/mimarca enteresan tasarımları ile ev dekorasyonundaki farklı çizgisini sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda çıkardığı servis simidi ile mutfaklara da el atan marka yeni ürünü Tel Sarar Tepsi ile atağını sürdürüyor. Yeni tepside ince gövdenin tutma noktaları gümüş tel sarımları ile belirginleştirilmiş. İsim çocukluk günlerimize gönderme yapıyor, sabırla sarılan gümüş teller modern tasarımıyla hayli etkileyici görünüyor.
  • Cep telefonunda siyah-beyaz devri kapanıyor. Dünyanın ilk renkli ekranlı cep telefonu Ericsson T68, Türkiye'ye de geldi. Olanaklar insanın hayal gücünü harekete geçiren cinsten. Hafızasında bulunan veya internetten indirebileceğiniz resimlerle telefonunuzun ekranını renkli olarak sevdiklerinizin fotoğrafları, güzel bir karikatür ya da futbol takımınızın logosu ile süsleyebilirsiniz. GPRS teknolojisi ile uyumlu T68 ayrıca internetin sunduğu tüm hizmetleri cebinize taşıyor.