AL-BENİ

Bünyesindeki yabancı markalara geçen sezon Prada Sport ayakkabılarını ekleyen Beymen, vitrinlerini Prada...

 • Bünyesindeki yabancı markalara
  geçen sezon Prada Sport ayakkabılarını ekleyen Beymen, vitrinlerini Prada
  Sport'un 2002 İlkbahar/Yaz koleksiyonu
  ile süslüyor. Geçen sezon ayakkabı satışları iyi gitmiş olmalı ki, Beymen tüm koleksiyonu bu sezon İstanbul'a taşıdı. Bünyesine dahil ettiği diğer markalar '60 ve '70'lerden, rock'n'roll tarzından esinlenen ve J.Lo'nun favorilerinden Frankie B. Jeans ile Janet Jackson ve Madonna'nın tercih ettiği Joomi Joolz. Beymen'in kendi koleksiyonunda ise göze çarpanlar asimetrik detaylar, siyah rengin baskınlığı ve deri.
 • Tiffany koleksiyonu, pembe, kırmızı, sarı gibi canlı renkleriyle olduğu gibi uygun fiyatlarıyla da içinizi ısıtacağa benzer. Çift taraflı montlar, kaşe kabanlar, jakarlı kazaklar, montlar, hırkalar ve ceketlere yüzde 35'e kadar varan indirimlerle
  sahip olabilir, Axess Card, Ideal Card veya Taksit Kart sahibiyseniz de, üç taksit imkanından yararlanabilirsiniz.
 • Spor markalar altın çağlarını yaşarken, Adidas da kral tahtına oturdu. Son bir kaç sezondur 'arzu objesi' haline gelen ayakkabılarının yanında, Adidas saatleri de beğenileceğe benzer. Sportif bir ruha sahip olan herkese duyurulur.
 • Avangard severlerin favori markalarından Diesel, İlkbahar/Yaz 2002 koleksiyonu ile yine limitleri zorluyor. Parlak renklerle keskinleştirilen pastel tonların hakim olduğu koleksiyonda, paslı jeanlere, baskılı trikolara, dar ceket ve pantolonlara rastlanıyor. Hızlı tren test sürücüsü, dönen para, atış poligonu gibi adlar verilen koleksiyon sizi lunaparka uçuruyor.