AL-BENİ

Beymen kışın en güzel günlerinde kayak yapma fırsatını kaçırmak istemeyenlere Prada Sport'un sınırlı sayıdaki özel koleksiyonunu...

  • Beymen kışın en güzel günlerinde kayak yapma fırsatını kaçırmak istemeyenlere Prada Sport'un sınırlı sayıdaki özel koleksiyonunu belli saatlerde Akmerkez mağazasında sunuyor. Giysiler vücut ısısını koruyarak terlemeyi veya üşümeyi önleyen termo özellikteki 'goretex' kumaşlardan üretiliyor. Bu giysilerin Cortina, Selva Gardena, Verbier ve St. Moritz gibi dünyanın en ünlü kayak merkezlerindeki hocalar tarafından kullanıldığını da belirtelim.
  • Diesel ilkbahar/yaz 2002 koleksiyonunu yarattığı hayali lunapark Dieseland üzerine kurdu. Hızlı Tren Test Sürücüsü (karalama grafik ve parçalanmış karnaval sembolleri), Dönen Para (kovboy giysileri ve Victoria dönemi), Atış Poligonu (transparan baskı ve graffitiler) ve Eğlence Evi (Mega kollar ve canlı renkler) adlı dört temanın yanı sıra Diesel indigo ürünlerinde sportif görünüm ile turkuvaz, fuşya, sarı ve yeşil renklerin kullanıldığı avangard grafik ve eğik kesim detaylar göze çarpıyor.
  • Derishow/mimarca'nın üretimi olan Zevk-u Sefa sabah keyifleri için tasarlanmış bir servis tepsisi. Heykelsi metal ayaklar üzerindeki iki katlı servis platosu ile servis yüzeyi genişletilerek üstte kahvaltı, altta gazete sunumu düşünülmüş. Ayrıca alçak oturmalarda sehpa işlevi kazanarak gün boyu kullanıma açık akıllı bir tasarım kimliği taşıyor. Venge ve kestane ahşap seçenekleri var. Artık güne başlarken şımarmamanız için bir neden kalmıyor.