Albümü rafa kalktı, klibi yayınlanmıyor

Albümü rafa kalktı, klibi yayınlanmıyor
Albümü rafa kalktı, klibi yayınlanmıyor
Asena Erkin ile Berkay'ın Londra'da çekilen görüntüleri ortaya çıkınca, popçunun şirketi albümünü rafa kaldırdı, klibi yayınlanmıyor.

Adı, Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin'le aşk dedikodularına karışan popçu Berkay'ın Akmerkez'deki bebek odasında birlikte yakalandığı iddia edilmiş ve Berkay'ın Türkiye 'yi terk edeceği açıklanmıştı. AVM fotoğrafları sonrası Erkin ile Berkay'ın Londra'da çekilen görüntüleri ortaya çıkmıştı. Akşam gazetesinden Samet Aday'ın haberine göre şirketi, popçunun albümünü rafa kaldırdı, klibi yayınlanmıyor.

Ağustos ayının son haftasında piyasaya çıkan ‘Doksana Bir Kala’ adlı single’ındaki ikinci şarkıya klip çeken popçunun yeni klibini Poll Production’ın sahibi Polat Yağcı yayınlatmıyor.

Yaşanan olayların ardından kariyeri zarar gören ve basında yer alan haberler sonrası uzun bir süre yurt dışında kalacağı konuşulan şarkıcının daha önce bu ay içinde çıkması planlanan albümü de iptal edildi.

Fenerbahçe ’nin yıldızı Caner de eşinin adının karıştığı olaylar sonrası büyük sıkıntı yaşadı. Sarı-lacivertli kulübün bir yöneticisinin ise ünlü futbolcuyu arayarak uyarıda bulunduğu iddia edildi. Başkan Aziz Yıldırım’a yakın olduğu konuşulan yöneticinin sarf ettiği öne sürülen sözler ise şöyle: "Fenerbahçe bu süreçle yıpranıyor. Başkan durumdan son derece rahatsız. Mümkün olan en kısa sürede sorunu çözmen gerekiyor. Bir şeyler yapmak için daha ne bekliyorsun..."