Aldatma itirafı ABD'yi sarstı

Aldatma itirafı ABD'yi sarstı
Aldatma itirafı ABD'yi sarstı

Letterman'ın bir oğlu var.

ABD'nin önde gelen sohbet programı sunucularından biri olan David Lettterman, işyerindeki kadınlarınla eşini aldattığını itiraf etti


NEW YORK -  CBS kanalı için hazırladığı programı Türkiye'de de seyredilen David Letterman, stüdyodaki program konuklarının önünde ekibindeki kadın çalışanlardan bazılarıyla cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.
Letterman, üç hafta önce bir paket aldığını söyleyerek " Bu paketi gönderen kişi beni tehdit ediyordu. Bu tehdit mesajını gönderen kişiye 2 milyon dolar vermezsem yaşadığım bu ilişkiyi herkese anlatacağını söylüyordu. Onlara sahte bir çek verdim ve sonra da polise şikayette bulundum" dedi.
Amerika'nın en çok kazanan televizyon yıldızlarından biri olan CBS kanalı yıldızı, Letterman, programında "Evet çalışanlarımla cinsel ilişkiye girdim. Bu nedenle herkesten özellikle karımdan çok özür diliyorum. Umarım işimi ve mesleğimi korurum" diye konuştu.
1986 yılından beri birlikte olduğu kız arkadaşıyla geçen yıl evlenen 62 yaşındaki Letterman'ın yıldızın bir de erkek çocuğu bulunuyor.  (Hürriyet)