Alexander Rybak Alanya'da konser verdi

Alexander Rybak Alanya'da konser verdi
Alexander Rybak Alanya'da konser verdi
Eurovision Şarkı Yarışması'nda 2009 yılında 'Fairytale' isimli şarkıyla 1'inci olan Norveçli şarkıcı Alexander Rybak, Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yerleşik yabancılarla iletişimi artırmak ve şehit ailelerine yardım amacıyla konser verdi.

ALANYA - Antalya Emniyet Müdürlüğü 'nün yürüttüğü 'Onlar Bizim Hemşehrimiz Projesi' kapsamında yerleşik yabancılarla iletişimin arttırılması ve şehit ailelerine yardım amacıyla Alanya'da düzenlenen gecede, Alexander Rybak konser verdi.

Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Rybak'in konseri öncesinde sahneye çıkan yerleşik yabancılar, yaptıkları gösterilerle konukları eğlendirdi. Alanya Yabancılar ve Pasaport Büro Amiri Alper Avcı, ilçede yaşayan yerleşik yabancıları turist olarak değil, Alanya'nın birer ferdi olarak gördüklerini söyledi.

Konuşmaların ardından Alexander Rybak, Litvanya'dan gelen 4 dansçıyla birlikte sahneye çıktı. Şarkı ve dansları ile izleyenleri coşturan Rybak, zaman zaman yanına gittiği hayranlarıyla birlikte şarkıları söyledi. Yaklaşık 2 saat süren konseri Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Dur, emniyet görevlileri ve çok sayıda yerleşik yabancı izledi.

DHA - Özgür YILMAZ