Ali Atay ve Hazal Kaya'dan ilk fotoğraf

Ali Atay ve Hazal Kaya'dan ilk fotoğraf
Ali Atay ve Hazal Kaya'dan ilk fotoğraf
Beş aydır aşk yaşayan Ali Atay ve Hazal Kaya, ilk kez önceki gece 33. İstanbul Film Festivali Ödül Töreni'nin ardından Taksim'de düzenlenen partide görüntülendi.

Radikal.com.tr - Beş aydır aşk yaşayan Hazal Kaya ve Ali Atay, ilk kez önceki gece 33. İstanbul Film Festivali Ödül Töreni’nin ardından Taksim’de düzenlenen partide görüntülendi.

Mekâna sonradan gelen Kaya, sevgilisinin yanına gidip ona sarıldı. Görüntülendiklerinden habersiz olan Atay, gazetecilere yakalanmamak için partiden erken ayrıldı.

Hazal Kaya ve Ali Atay'dan ilk fotoğraf


Ali Atay Kimdir?

20 Nisan 1976 tarihinde Rize'de doğan Ali Atay 1999’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Ali Atay "Şapkadan Babam Çıktı" adlı dizide başarısız illüzyonist Maksut’u oynamıştır. TRT'de 3 sezon boyunca yayınlanan Leyla ile Mecnun adlı komedi dizisinde oynadığı Mecnun Çınar karakteriyle büyük bir başarı yakalamıştır. Dizi yayından kaldırıldıktan sonra aynı dizi ekibi ile beraber çekilen ve Star Tv'de yayınlanan Ben de Özledim dizisinde kendini oynamıştır.

Sinemaya ayakkabıyla girmiş

'Dedektif imam'ın itirazı var

Hazal Kaya nasıl zayıfladı?


Ayrıca Leyla ile Mecnun ekibinin kurmuş olduğu Leyla The Band grubunun vokalistidir.Leyla ile Mecnun ekibinin oynadığı ve Star Tv'de yayınlanan Ben de Özledim dizisinin baş rolünü oynamıştır.

Hazal Kaya: Romantik olduğum söylenemez

Hazal Kaya'ya, sette doğumgünü

Hazal Kaya kimdir?

1 Ekim 1990'da Gaziantep'te doğan Hazal Kaya ilkokulu Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu'nda, liseyi İstanbul İtalyan Lisesi'nde okumuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans bölümüne 2009 yılında girmiştir 2006 yılında Acemi Cadı dizisinde 46. bölümde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2007 yılında ilk kez Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı. Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal'i canlandırmıştır.

Feriha'sız 'Feriha'ya devam kararı

Hazal Kaya sırrını açıkladı


14 Ocak 2011 Show TV'de başladığı Adını Feriha Koydum adlı diziyle ekranlara geri döndü. Adını Feriha Koydum dizinin 2. sezon finalinde diziden ayrılan Hazal 2012-2013 sezonunda Son Yaz-Balkanlar 1912 ile ekrana döndü. Ancak dizi iyi reyting almadığı gerekçesiyle yayından kaldırıldı. Daha sonra A.Ş.K. adlı dizide Azra karakterini canlandırdı; Fakat dizi birkaç bölüm sonra final yaptı.

Oynadığı son film ise Onur Ünlü 'nün yönettiği İtirazım var filmiydi.

Hazal Kaya: 'Kilo aldım çünkü...'