Ali Sürmeli özür diledi ama...

Ali Sürmeli özür diledi ama...
Ali Sürmeli özür diledi ama...
Ali Sürmeli, dün akşam katıldığı bir programda "İncinen biri olduysa, ki Sultan Hanım kendisi de bilir ki bir yumurtayı vurmakla aslında ten incinmez. Ruhen incindiyse özür dilerim" dedi.

‘Matmazel Julie’den Esinti' oyununda perde kapandıktan sonra tiyatronun fuaye alanında oyunculardan, aynı zamanda eski sevgilisi olan, Sultan Ertuğrul’a elindeki yumurtayla yumruk atan oyuncu Ali Sürmeli, dün akşam katıldığı Jurnal programında konuştu.

Sürmeli, “İncinen biri olduysa, ki Sultan Hanım kendisi de bilir ki bir yumurtayı vurmakla aslında ten incinmez. Ruhen incindiyse özür dilerim. Ama onların yaptıkları oyunu seyrettiğimde incinme ötesi kalbim kırıldı. Ama yine de bu yumurtadan kaynaklı, şiddet diyorlar, yumurta değil o şiddet, buradan kaynaklı bir şey varsa ki yarın öbür gün hukuki süreç biter her şey meydana çıkar” dedi.

‘Matmazel Julie’den Esinti' oyununda yer alan Özge Özder ve Teoman Kumbaracıbaşı ile Sultan Ertuğrul’un avukatı Sera Kadıgil, “Yaşananlar, içerikten rahatsız olan bir sanatseverin yumurtalı protestosuyla alakalı değil. Eski sevgilisini kıskanan bir erkek , herkesin içinde gidip kadını elindeki yumurtayla yumrukladı” demişti.


  ETİKETLER:

  Teoman

  ,

  şiddet

  ,

  Akşam

  ,

  Erkek

  ,

  perde