Ali Sürmeli sahnede öpüşen eski sevgiliye yumurta attı!

Ali Sürmeli sahnede öpüşen eski sevgiliye yumurta attı!
Ali Sürmeli sahnede öpüşen eski sevgiliye yumurta attı!
Oyuncu Ali Sürmeli'nin dün gece eski sevgilisi Sultan Ertuğrul'a Matmazel Julie adlı oyunun sonunda yumurtalı saldırı yaptığı iddia edildi. Gerekçe, Ertuğrul'un sahnede öpüşmesi!

Radikal.com.tr - NTV'de dün gece yayınlanan ve Yekta Kopan'ın sunduğu 'Cumartesi' programında oyuncuların sorunları ve sendikalaşma çabaları konuşulurken oyuncu Özge Özder bir kaç saat önce sahnelenen "Matmazel Julie" adlı oyunun ardından yaşananları anlattı. Rol arkadaşı Sultan Ertuğrul'un eski sevgilisi Ali Sürmeli'nin tarafından yumurtalı saldırıya uğradığını söyleyen Özder, olayın adli makamlara intikal ettiğini de belirtti. 
Özder, başrollerini Teoman Kumbarıcıbaşı ve Sultan Ertuğrul ile paylaştığı "Matmazel Julie" adlı oyun sonrasında yaşananları şöyle anlattı:

"Biz bugün üçüncü defa İstanbul 'da oyumuzu oynadık. Ali Sürmeli oyunun galasına da gelmişti. Sürmeli, yönetmen Mehmet Ergen'e Sultan'ın sahnedeki öpüşme sahnelerinden duyduğu rahatsızlığı da iletmişti.
O zaman neden eleştiride bulunduğunu anlayamadan, duygusallığına verdik. Sonradan bazı arkadaşlarıyla birlikte bu geceki oyun için bilet aldığını öğrendik. Oyuna geleceğini biliyorduk ve herhangi bir önlem almadık.
Arkadaşlarıyla birlikte oyunu izlemeye geldi ve oyunun bir bölümünde çıktı. Onun gittiğini sandık. Fakat arkadaşları oyun sonunda tebrik etmek için Sultan'ı yukarı çağırdı. O sırada Ali Sürmeli ortaya çıkarak önceden hazırlamış olduğu yumurtaları seyircilerin gözü önünde oyuncu arkadaşıma atmaya başladı.
Bütün bunlar sahne üzerinde öpüştüğü için oldu. Seyircilerin önünde bizi küçük düşürdü. Ama ben asıl kendisini küçük düşürdüğünü düşünüyorum. Şu anda konuyla ilgili karakolda zabıt tutuluyor. Kadına şiddeti hep başkaları üzerinden konuşurken bunu yapanın bir oyuncu olmasını aklım almıyor."


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Teoman

  ,

  Oyun

  ,

  Bugün

  ,

  Gece

  ,

  NTV

  ,

  zaman

  ,

  YEKTA KOPAN